Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Стали відомі всі учасники Esports World Cup 2024. Частина з 15-ти учасників визначилася через перемогу на ключових турнірах першої половини року, частина пройшла за рейтингом ESL, а частина пройшла через відкриті та закриті кваліфікації.

Загалом турнір з мільйонним призовим фондом від арабських шейхів обіцяє бути дуже презентабельним. Серед учасників є майже всі команди з ТОР-10 світового рейтингу, водночас через кваліфікації змогли пробитися і значно слабші колективи. 

Нагадаємо, що турнір відбудеться в липні в місті Ріяд в рамках великого мультигеймінгового фестивалю, де в 19-ти дисциплінах розіграють рекордний призовий фонд в 60 мільйонів доларів. 

Материалы по теме

На Riyadh Masters розіграють 5 мільйонів доларів – це більше, ніж призовий фонд The International минулого року

0

Організатори Esports World Cup 2024 оголосили призовий фонд свого ключового турніру в рамках фестивалю, а саме Riyadh Masters в дисципліні Dota 2.

PassionUA запросили на Esports World Cup 2024, де вони поборються за $2000000

Команду футбольної зірки Олександра Зінченка PassionUA в дисципліні Apex Legends запросили на Esports World Cup 2024, який відбудеться в Саудівській Аравії з 31 липня по 8 серпня.

На Esports World Cup 2024 зіграють екстремальний фінал за рекордний призовий фонд в дисципліні Starcraft II

0

Організатори Esports World Cup 2024 анонсували найбільший призовий фонд в історії Starcraft. На турнірі зі Starcraft II буде розіграно 1 мільйон доларів США. Враховуючи, що це соло-дисципліна, гравці зможуть виграти фантастичні для не самої популярної кіберспортивної дисципліни гроші.

Оголошено розклад всіх дисциплін Esports World Cup 2024

Організатори Esports World Cup 2024 оголосили розклад своїх турнірів, загальний призовий фонд яких складає рекордні 60 мільйонів доларів.