Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Українська компанія Starladder отримала нагороду «Excellent Supplier of The Year» за плідну працю у 2022 році від свого партнера компанії Tencent Gaming.

В останні роки колись провідний світовий турнірний оператор українського походження відійшов від проведення турнірів з CS:GO та Dota 2 під своїм брендом і сконцентрувався на сервісних функціях. 

З початком повномасштабної війни частина співробітників компанії переїхала до Львова і продовжила роботу над міжнародними проєктами в тому числі співробітництво з головним замовником Tencent Gaming.

Starladder є одним з найстаріших турнірних операторів у світі. Під іншим брендом, але компанія почала роботу ще у далекому 2001 році. В часи розквіту Старладдер проводив чисельні ТІР-1 турніри з CS:GO, Dota 2, Starcraft та інших ігор, а найвищим досягненням компанії став Мейджор з CS:GO в Берліні у 2019 році, який одночасно став останнім великим турніром з CS, який компанія провела під своїм брендом.

Наразі Starladder займається переважно мобільними іграми та іграми серії PUBG під брендами розробників ігор. Останній відносно великий турнір під своїм брендом компанія провела аж у 2020 році.

Материалы по теме

Starladder повертається в Counter-Strike. 1 квітня турнірний оператор анонсував чотири турніри

0

Легендарний український турнірний оператор Starladder оголосив про повернення до проведення турнірів з Counter-Strike. Анонс з’явився на англомовній версії сайту першого квітня.

Київ посів сьоме місце за кількістю великих турнірів в історії CS:GO. Останній такий турнір був аж у 2018 році

0

Українська столиця місто Київ посіла сьоме місце за кількістю великих турнірів, проведених за часи історії CS:GO. На першому місці опинилося польське Місто Катовіце, де відбулося аж 9 великих турнірів ESL.

В Китаї офіційно дозволили грати в VALORANT, тепер гравцям не доведеться використовувати VPN і грати на серверах в інших країнах

VALORANT разом із ще п’ятьма іграми китайського конгломерату Tencent, якому належить Riot Games, були схвалені органом регулювання відеоігор, що означає, що геймери в країні нарешті матимуть доступ до гри.