Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Ми живемо у дивовижний час, коли інфлюенсери та стрімери значать набагато більше, ніж потужні студії трансляцій і великі організації. Аналітична платформа Esports Charts підбила підсумки минаючого року і склала ТОР-10 кіберспортивних каналів за кількістю переглядів та по піку на трансляціях.

Парадоксально, але факт – перше місце за кількістю переглядів посів бразильський стрімер Gaules, який зібрав понад 100 мільйонів переглядів, значно обігравши навіть головний англомовний канал ESL. Таку статистику стрімер зібрав завдяки тому, що протягом року транслював португальською майже всі великі події з CS:GO. Третє місце посів канал корейської ліги з LoL LCK_Korea. Офіційний канал LoL зміг стати лише третім. 

Студія Maincast, яка протягом року транслювала всі найбільші події з CS:GO російською, посіла сьоме місце з 32,52 мільйонами переглядів. Студія стала єдиним російськомовним транслятором, який зміг потрапити до десятки. 

Не можна не відмітити офіційний англомовний канал Riot з VALORANT. Він обігнав Maincast за переглядами, а також показав найбільше зростання – за рік на нього підписалося 1,3 мільйона нових користувачів, що говорить про швидке зростання інтересу аудиторії до нового шутеру.

За піком глядачів на трансляціях офіційний канал Riot зміг встановити рекорд та обійти бразильського стрімера, зібравши майже мільйон фанатів одночасно на фіналах Чемпіонату Світу з LoL. Хоча цифра і вражає, канал зайняв лише шосте місце, якщо враховувати не кіберспортивні канали Twitch. 

Друге місце по піку зайняв Gaules, який зміг обійти офіційний англомовний канал PGL під час трансляції Мейджора в Антверпені. Український Maincast з російськомовною трансляцією та трансляціями українською посів лише восьме місце. 

Читайте також: В Данії спалахнув гучний скандал через співпрацю BLAST, що фінансується країною, з Арабськими Еміратами, де утискаються права людини

Материалы по теме

NAVI найпопулярніші у світі та інша статистика PGL Major Antwerp 2022

Компанія Esports Charts підбила деякі підсумки PGL Major Antwerp 2022, який завершився у минулі вихідні в Бельгії. Найбільш популярною серед глядачів стала команда Natus Vincere, а бразильький стрімер Gaules зумів на піку трансляції зібрати понад 700 тисяч глядачів.

Известный бразильский кастер Gaules опубликовал открытое письмо с извинениями

Популярный бразильский кастер по CS:GO разместил в своем личном официальном Twitter открытое письмо с извинениями на португальском и английском языках.

Скандал в Бразилии: Gaules обвинил игрока Chaos в читерстве. За парня вступились легенды CS:GO

Бразильский стример Gaules в своем твиттере выложил картинку где у игрока под ником leaf, явно не все получалось.