Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Зірка Twitch і OnlyFans Кейтлін Amouranth Сірагуса повідомила, що її акаунт на OnlyFans знову зламали лише через день після попереднього зламу і намагалися вивести 900 000 доларів.

Хай вас не шокують величезні цифри, влітку зірка, яка розкрутилася на косплеї, а потім почала заробляти на OnlyFans, розповіла, що заробляє на платформі 1,5 мільйони доларів на місяць, а загалом заробила близько 33 мільйонів доларів. 

Вивести всі гроші з платформи і не зваблювати хакерів Amouranth не може, бо на платформі існують певні обмеження, а дівчина заробляє гроші швидше ніж ці обмеження дозволяють виводити.

Материалы по теме

Riot Games скасували роботу над створенням конкурента Twitch

Після нещодавніх звільнень в Riot Games скасували роботу над конкурентом Twitch. Раніше джерела повідомляли, що розробник LoL і VALORANT планує створити кращу версію Twitch і конкурувати на ранку потокових трансляцій ігор, принаймні ігор власної розробки.

Директор Twitch повідомив, що стрімінг тримається на плаву лише завдяки Amazon

Директор Twitch Ден Кленсі підтвердив звільнення 500 робітників компанії через збитки. Більше того керівник головної стрімінгової платформи, яка є основою прямих трансляцій кіберспорту і невід’ємною їх частиною повідомив, що Twitch тримається на плаву виключно завдяки допомозі материнської компанії Amazon.

Twitch найближчим часом скоротить 35% співробітників через збитки

Видання Bloomberg повідомило, що найближчим часом Twitch звільнить 500 своїх працівників, що складає 35% від штату стрімінгової платформи. В березні 2023 року компанія вже звільняла 400 працівників. 

Twitch дає задню. Платформа заборонила псевдооголений контент

0

Після короткого періоду вседозволеності, коли Twitch зробили мітку «Сексуальні теми», платформа змінила правила на більш жорсткі щодо демонстрації оголеного тіла, причому мається на увазі псевдооголеність, коли стримери показували частини тіла так, що здавалося, що стример може бути оголеним.