Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Студія WePlay після тривалої перерви повернеться до трансляцій кіберспорту, принаймні на один турнір Global Esports Tour Rio 2024. WePlay проведе трансляцію ком’юніті касту Олександра Петрика, яка буде проходити на його каналах на Youtube і Twitch.

Окрім відомого аналітика в студії працюватимуть відомі коментатори Loran та Slaxer, а також олдскульні легенди, які стояли у витоків коментування в Україні, Tafa і Strike. Здається для максимальної крутості не вистачає лише yxo. 

Фактично за якістю ком’юніті каст обіцяє бути повноцінною студійною трансляцією і хочеться вірити, що це буде ковток свіжого повітря в коментуванні українською, тим більше, що Петрик пообіцяв “відкинути офіціоз і зробити упор на інтерактивність”.

Трансляції перших матчів розпочнуться вже сьогодні о 16.00. Нагадаємо, що на Global Esports Tour Rio 2024 виступають наші хлопці Монте, які поборються за частину 200-т тисячного призового фонду, тож нам є за кого уболівати!

Материалы по теме

Global Esports Tour Rio 2024 – результати і підсумки турніру

0

Повним тріумфом місцевих команд завершився Global Esports Tour Rio 2024. Турнір, відмічений підозрами в корупції і чисельними технічними проблемами завершився тотальною перевагою бразильських команд на рідній землі.

Monte з тріском вилетіли з Global Esports Tour Rio 2024

Український клуб Monte з тріском провалився на Global Esports Tour Rio 2024, команда, яка ще пів року тому обігрувала грандів і боролася за титул на Мейджорі, сьогодні посіла останнє місце на другорядному турнірі, де серед учасників немає жодної команди з першої десятки світового рейтингу.

Global Esports Tour Rio 2024 ймовірно став турніром з розпилу державного бюджету Бразилії. Портал Dust2 провів розслідування

Портал Dust2 Brazil опублікував цікаве розслідування щодо турніру Global Esports Tour (GET) Rio 2024, який саме зараз проходить в Бразилії.