Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

В официальном твиттере Liquid Valorant было сообщено, что Набиль Nivera Бенрлитом присоединился к составу Team Liquid в новой дисциплине.

В новой команде бельгиец будет выступать вместе со своим братом Адилем ScreaM Бенрлитомом. Вот как прокомментировал это событие сам Nivera:

Я так рад и горжусь объявить, что присоединяюсь к одной из самых топовых команд — Liquid Valorant.
И я буду играть вместе со своим братом.

До перехода в Liquid Бенрлитом был профессиональным игроком в CS:GO.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: BlameF о заменах в Complexity: «Я устал от изменений состава, так как постоянно заново все объясняю новичкам»

Team Liquid:

  • Дом soulcas Сулкас
  • Тревис L1NK Мендоза
  • Адиль ScreaM Бенрлитом
  • Набиль Nivera Бенрлитом
  • Элиас Jamppi Олкконен

Материалы по теме

Підраховано скільки коштуватимуть всі скіни у VALORANT

Ентузіасти порахували у скільки обійдеться купівля всіх без виключення скінів у Valorant, випущених на цей час через два роки з моменту виходу гри. Звісно, у Valorant, як і в інших кіберспортивних іграх скіни жодним чином не впливають на потужність зброї, вони є лише косметикою гри.

Riot випустили красивий трейлер до свого «Мейджору» з Valorant

0

Riot випустили трейлер свого «Мейджору» з VALORANT під назвою «Фальшиві боги». Нагадаємо, що турнір буде називатися MASTERS та проходити у Копенгагені 10-24 липня де збере найкращі колективи планети. Від України в ньому буде брати участь легендарний Кирило Angel Карасьов.

У Valorant виявили помилку, завдяки якій тренер міг бачити суперників на мінікарті. На вирішення проблеми Riot знадобилося 48 годин

0

У Valorant несподівано виявився тренерський баг, майже як в CS:GO, але трохи інший. Річ у тому, що тренери на обсервері періодично могли бачити розташування суперників у вигляді невеликих точок на мінікарті.

Іван Johnta Шевцов заснував українське ком’юніті Valorant у Discord. Відомий тренер просуває цілу філософію того, як має розвиватися український валорант

Відомий тренер з CS:GO та Valorant Іван Johnta Шевцов презентував старт розвитку української спільноти у Valorant. Для об’єднання ком’юніті легендарний кіберспортивний діяч створив діскорд-сервер, де можна буде спілкуватися, шукати команду чи тіммейтів та багато іншого.