Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Клуб Team Liquid офіційно укомплектував свій склад з CS2. До команди приєднався Twistzz, який повернувся в клуб після кількарічного перебування у FaZe Clan.

Таким чином команда вперше у своїй історії не матиме в складі жодного гравця зі Сполучених штатів Америки. Проте через те, що команда складається з гравців різних регіонів вона буде виступати на RMR саме в регіоні Північної Америки. 

Цікаво, що саме перехід Twistzz до Liquid підштовхнуло CadiaN до зміни команди. Данець зізнався, що йому пропонували залишитися і очолити новий склад Heroic, проте він обрав Liquid через те, що йому імпонувала думка грати разом з канадійцем. 

“Одна з головних причин, чому я обрав цей проект.Те, як ти поводишся на сервері та поза ним, є унікальним. Бути з тобою в буткемпі лише підкреслило, чому ти виграв мейджор і 2 рази Grand Slam.

Я щасливий називати тебе своїм другом і пишаюся тим, що ти мій товариш по команді Twistzz”,- написав CadiaN.

Таким чином остаточний вигляд складу Liquid такий:

Keith “⁠NAF⁠” Markovic
Mareks “⁠YEKINDAR⁠” Gaļinskis
Felipe “⁠skullz⁠” Medeiros
Casper “⁠cadiaN⁠” Møller
Russel “Twistzz” Van Dulken

Wilton “⁠zews⁠” Prado (тренер)

 

Материалы по теме

20 НАЙКРАЩИХ ГРАВЦІВ 2023 РОКУ: TWISTZZ №20

Рассел ⁠Twistzz⁠ Ван Дулкен вперше потрапив у ТОР-20 найкращих гравців світу у 2018 році, коли він повний рік виступав за Liquid. Він був визнаний 12-м найкращим гравцем у світі після серії серйозних результатів на міжнародних змаганнях і двох трофеїв на невеликих турнірах (cs_summit 2 і SuperNova Malta).

Бізнес-кейс Team Liquid почали вивчати в Гарварді

Бізнес-кейс можливо найсильнішого кіберспортивного бренду в світі Team Liquid почали вивчати в Гарвардській Школі Бізнесу.

Twistzz залишив FaZe. Прощальний лист канадійця та видатний список його досягнень за один з найкращих в історії складів

Twistzz офіційно залишив FaZe Clan. Ще перед IEM Sidney джерела повідомляли, що канадієць прийняв рішення повернутися до американської команди і незабаром піде з європейського суперскладу.