Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Team Liquid виходять з дисципліни Rocket League, про це клуб повідомив на офіційному сайті. Найважливішим в цій новині є те, що команда розпускає потужний склад, який на цьогорічному Чемпіонаті світу посів 3-4 місце, а загалом за рік виграв майже 400 тисяч доларів.

Liquid зазначають, що “поточний RLCS є кіберспортом, у якому команда повинна вигравати, щоб вижити”. В поясненні клуб каже, що кіберспорт в Rocket League виглядає “як «перемога або крах». Нинішній екосистемі бракує спонсорства та прибутку від цифрових предметів, необхідних для створення команди на основі фанатів, контенту та спільноти. Попри успішну та популярну команду, Rocket League принесла нам менше доходу, ніж напрямки, які є меншими за розміром”. 

Попри вихід з дисципліни Liquid прагнуть колись повернутися: “коли настане правильний час, коли команда буде правильною, коли буде правильна екосистема, ми будемо раді повернутися”.

Прочитати історію Liquid в дисципліні Rocket League можна на цій сторінці. 

Материалы по теме

Apex припинили свою діяльність в CS2 і Fortnite через фінансові проблеми

Apex повідомили про вихід з дисципліни CS2 через фінансові проблеми клубу. Заснована ентузіастами у 2017 році команда знайшла фінансування у 2019 і подолала карколомний шлях, зігравши у півфіналі парижського Мейджора проти майбутніх чемпіонів Vitality.

Клуб TSM, який у 2022 році оцінювався у 540 мільйонів доларів, знаходиться на межі закриття

Американський кіберспортивний клуб TSM, який ще у 2022 році видання Forbes називало найдорожчим кіберспортивним клубом світу з оцінкою в 540 мільйонів доларів США, знаходиться на межі банкрутства.

Польський кіберспортивний клуб AGO пішов з кіберспорту і назвав причини такого кроку

0

Польський кіберспортивний клуб AGO, який багато років був помітною силою на ТІР-2 сцені CS, повідомив про закриття на невизначений термін.

BLAST підписали багаторічну угоду з Epic Games на проведення турнірів з Fortnite і Rocket League

Турнірний оператор BLAST, відомий насамперед своєю екосистемою турнірів BLAST Premiere з Counter-Strike оголосив, що буде проводити найбільші кіберспортивні турніри Epic Games.