Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

СНГ организация сделала ставку на молодых талантов в лице Collapse, одного из самых перспективных оффлейнеров региона и TORONTOTOKYO вместе с Yatoro.

Неожиданностью стал тот факт, что тренером стал бывший про-игрок с кучей достижений, а именно Айрат Silent Газиев.

Команда покажет себя под новыми знаменами уже сегодня на BTS Pro Series Season 4: Europe/CIS, где они сыграют против коллектива SoNNeikO Live to Win.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: V-Tune — лучший игрок по итогам OGA Dota PIT Season 4. Его KDA нет равных!V-Tune — лучший игрок по итогам OGA Dota PIT Season 4. Его KDA нет равных!

Состав Team Spirit по Dota 2

  • Илья Yatoro Мулярчук
  • Александр TORONTOTOKYO Хертек
  • Магомед Collapse Халилов
  • Виталий so bad Ошманкевич
  • Ярослав Miposhka Найдёнов

Материалы по теме

Team Spirit виграли перший мільйонник від PGL

0

Перемогою російської команди Team Spirit завершився мільйонник PGL Wallachia Season 1. За перше місце Спіріти отримали 300 тисяч доларів США.

Team Spirit взяли в партнери російського букмекера, який платить сотні мільйонів податків, які йдуть на війну в Україні

Російський клуб Team Spirit змінив головного спонсора з неліцензійного російського букмекера 1xbet на російського букмекера, який не просто має ліцензію в Росії і платить збори і податки в російський бюджет, а і відкриває філіали в тимчасово окупованому Криму.

Два гравці Team Spirit пропустять BLAST, слот на який команда придбала нещодавно. Росіян не хочуть бачити в Європі

0

Двоє гравців російського клубу Team Spirit, який нещодавно став партнером BLAST і отримав право змагатися в цій франшизній лізі, не зможуть зіграти на першому для клубу турнірі після укладання угоди.

Російський опозиційний політик Максим Кац випустив відео, де використовує Team Spirit, як приклад дружби українців з росіянами

0

Російський опозиційний політик і популярний блогер Максим Кац, який заочно засуджений в Росії до 8 років ув’язнення, випустив ролик присвяченій дружбі росіян і українців в кіберспорті.