Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Команда Team Spirit в дисциплине CS:GO сыграет на турнире Malta Vibes: Week 8. Эту информацию сообщает официальный Twitter-аккаунт организации.

https://twitter.com/Team__Spirit/status/1296035536428249090

Старт восьмой недели турнира намечен уже на 20 августа. Помимо “Драконов” честь СНГ-сцены будут защищать такие команды, как: forZe, Gambit Youngsters, Winstrike, CR4ZY, NAVI Junior, K23 и Espada.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: «Наша команда временами бывает сумасшедшей и хаотичной». Интервью с Blitz о работе тренером в Team Liquid и о том, как победить Team Secret.

Eden Arena: Malta Vibes — это серия еженедельных турниров, которые проходят с 30 Июня по 6 Сентября, призовой фонд каждого составляет 40 тысяч долларов США и буткемп на Мальте. Следить за турнирами можно у нас на сайте в специальном репортаже.

Еще больше материалов вы сможете найти, подписавшись на наш телеграм-канал!

Материалы по теме

Два гравці Team Spirit пропустять BLAST, слот на який команда придбала нещодавно. Росіян не хочуть бачити в Європі

0

Двоє гравців російського клубу Team Spirit, який нещодавно став партнером BLAST і отримав право змагатися в цій франшизній лізі, не зможуть зіграти на першому для клубу турнірі після укладання угоди.

Російський опозиційний політик Максим Кац випустив відео, де використовує Team Spirit, як приклад дружби українців з росіянами

0

Російський опозиційний політик і популярний блогер Максим Кац, який заочно засуджений в Росії до 8 років ув’язнення, випустив ролик присвяченій дружбі росіян і українців в кіберспорті.

Влог. Як українці під час війни в колаборації з росіянами The International вигравали

0

Російський клуб Team Spirit опублікував 40-ка хвилинне пропагандистське відео про те, як українці Miro та Yatoro під час повномасштабної війни з Росією, коли їх земляків вбивають тисячами, продовжують приємно спілкуватися, виходити на сцену, грати і вигравати Чемпіонат світу з Dota 2 разом з росіянами, гордо несучи на грудях рекламу забороненого в Україні російського букмекера 1xbet.

Team Spirit стали дворазовими переможцями The International, розгромивши в фіналі Gamin Gladiators

Team Spirit без будь-яких шансів розгромили Gamin Gladiators і стали дворазовими чемпіонами The International. Лише на початку третьої карти GG мали певну перевагу і Dota Plus навіть видавала прогноз 96 на 4 відсотки на користь європейського колективу, проте Spirit впевнено перевернули гру і не залишили жодного сумніву в тому, яка команда була найкращою у 2023