Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Недавно закончился матч между Invictus Gaming и Vici Gaming в нижней сетки The International 10. Встреча завершилась со счетом 2:0 в пользу Invictus Gaming, а VG в свою очередь заняли 5-6 место и  $1,4 млн призовых. Теперь же Team Spirit побороться с IG за слот в финале нижней сетки плей-офф, противостояние состоится сегодня в 16:00 по Киеву.

На данный момент идёт матч между Team Secret и PSG.LGD, где команды сражаются за место в гранд-финале турнира.

Прямая трансляция:

Украинская трансляция:

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: NS о расписании The International 10: «Ситуация максимально непонятная. Не должно такого быть на турнире уровня TI»

Напоминаем, что главный турнир по Dota 2 — The International 10 проходит с 7 по 17 октября в Бухаресте. На нем сыграют восемнадцать команд, которые сразятся за призовой фонд в размере $40.018.195. Смотреть матчи и следить за результатами турнира вы можете в нашем специальном репортаже

Материалы по теме

Team Spirit взяли в партнери російського букмекера, який платить сотні мільйонів податків, які йдуть на війну в Україні

Російський клуб Team Spirit змінив головного спонсора з неліцензійного російського букмекера 1xbet на російського букмекера, який не просто має ліцензію в Росії і платить збори і податки в російський бюджет, а і відкриває філіали в тимчасово окупованому Криму.

Два гравці Team Spirit пропустять BLAST, слот на який команда придбала нещодавно. Росіян не хочуть бачити в Європі

0

Двоє гравців російського клубу Team Spirit, який нещодавно став партнером BLAST і отримав право змагатися в цій франшизній лізі, не зможуть зіграти на першому для клубу турнірі після укладання угоди.

Counter-Strike програв. Турніри в жанрі MOBA посіли 9 з 10 перших місць за кількістю глядачів у 2023 році

Стали відомі найпопулярніші кіберспортивні турніри у 2023 році. До першої десятки найпопулярніших чемпіонатів за піковою кількістю глядачів потрапило чотири турніри з League of Legend, п’ять турнірів з мобільної МОБИ Mobile Legends і один турнір з Counter-Strike, яким став BLAST Paris Major, який опинився лише на дев’ятому місці.

G2 створив альянс з INVICTUS GAMING, розпочинаючи експансію на ринок Китаю

0

Кіберспортивний клуб G2 вперше у своїй історії долучається до Dota 2. Для цього клуб об’єднався з китайською командою INVICTUS GAMING. Склад буде виступати під назвою G2.iG