Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Російський клуб Team Spirit змінив головного спонсора з неліцензійного російського букмекера 1xbet на російського букмекера, який не просто має ліцензію в Росії і платить збори і податки в російський бюджет, а і відкриває філіали в тимчасово окупованому Криму.

В потужному трейлері, який скоріше нагадує кіно і який знімав відомий російський режисер, Team Spirit анонсували свою співпрацю з BetBoom

В ролику, де гравці грають персонажів Древньої Греції, Риму та епохи відродження, засвітився і українець Yatoro. Українського колаборанта, який до 24 лютого ще був під Києвом, а потім викладав відео зі своєї розгромленої російськими окупантами квартири, абсолютно не засмучує не тільки грати в одній команді з росіянами, а і рекламувати легального російського букмекера, який напряму фінансує вбивство українців. 

Згідно з інформацією взятою з відкритих джерел, BetBoom має понад 400 пунктів прийому ставок в Росії. За кожен з пунктів БК сплачує в бюджет Росії близько 1,5 мільйона рублів на рік, тобто загалом лише за відділення компанія платить близько 600 мільйонів. 

Окрім цього всі виграші гравців оподатковуються державою в розмірі 13%. Близько третини цих грошей, згідно з розподілом російського бюджету, йде на війну з Україною. 

 

Материалы по теме

Міжнародний Олімпійський Комітет анонсував створення Олімпійських ігор з кіберспорту

Виконавчий комітет МОК запропонував створити «Олімпійські ігри з кіберспорту». Питання вважається вже вирішиним і пропозицію буде проголосовано на 142 сесії МОК, яка відбудеться під час Олімпійських ігор у Парижі 2024 року.

BLAST шокували новою системою проведення турнірів. Розкладаємо по поличках, як вона змінить кіберспорт CS2

Із забороною франшизних ліг, яку Valve запроваджують у 2025 році, всі великі турнірні оператори, які підписували партнерські угоди з командами, будуть змушені переглянути систему своїх турнірів. Першими свою “революцію” анонсували BLAST і вона виглядає надзвичайно іноваційною і цікавою.

Степан Шульга назвав свій ТОР-3 найуспішніших в кіберспорті букмекерських компаній

Степан Шульга, відомий українцям, як головний ведучий українського кіберспорту і голова кіберспортивного напрямку Парі Матч, у своєму блозі на Linkedin поділився своїм баченням найуспішніших букмекерських контор, які зробили кіберспорт важливою частиною свого бізнесу.

Кіберспортивні діячі масово бойкотують Esports Awards за те, що премія продалася Саудівській Аравії

Таланти та кіберспортивні діячі, які роками були частиною престижної премії Esports Awards, масово відмовляються від співпраці з організаторами, які продались Саудівській Аравії і перенесли премію, що щорічно проходила в Лос-Анджелесі, в Ріяд на мультитурнір Esports World Cup.