Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Киберспортивный клуб Team Unique объявил о прекращении сотрудничества с составом по PUBG. Об этом стало известно из социальных сетей организации.

По словам капитана Роман ADOUZ1E Зиновьев, состав продолжит выступать вместе. Коллектив вернется к тегу Question Mark, под которым выступит на G-LOOT Season 5. Команда ADOUZ1E представляла Unique с октября 2021 года. Коллектив занял первое место на ESTAZ Open Masters Season 1.

ЧИТАЙ ТАКЖЕ: ANGE1 пропустит первые игры на VCT: EMEA Challengers из-за проблем со здоровьем

Состав:

  • Роман ADOUZ1E Зиновьев
  • Вячеслав FAULTLESSLY Кашанов
  • Михаил FATE- Перфилов
  • Даниил DaNt3- Миусский

Материалы по теме

Корейська група BLACKPINK зробила кліп разом з PUBG. Він зібрав понад 18 мільйонів переглядів менш ніж за добу

Мегапопулярна корейська поп-група BLACKPINK зробила потужну колаборацію з PUBG, випустивши кліп, де учасниці групи представлені у вигляді віртуальних персонажів у надзвичайно красивому світі.

NAVI взяли в склад чергового росіянина та опублікували пост одночасно зі знищенням ТРЦ в Кремінчуці, де знаходилося близько тисячи мирних жителів

NAVI зробили заміну у складі PUBG, помінявши одного росіянина на іншого. Андрія Qwizzy Побединського NAVI замінили на Івана ubah Капустіна, який вже колись грав за NAVI.

Видавець PUBG Krafton повідомляє про рекордні 405,7 мільйона доларів доходу за перший квартал 2022 року

Видавець PlayerUnknown’s Battlegrounds Krafton, Inc. повідомив, що отримав 405,7 мільйона доларів за перший квартал 2022 року. Сума була рекордно високою та зросла на 17,8% у порівнянні з попереднім кварталом і на 13,5% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Збірну Росії не запросили на престижний Кубок Націй з PUBG. Вони були переможцями минулого кубку, який відбувся у 2019 році

Збірну Росії не запросили на PUBG Nations Cup 2022. При цьому саме Росія є переможцем минулого Кубку Націй.