Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Терористична організація ПВК Вагнер вербує геймерів на війну в Україні. Російське опозиційне онлайн-видання  «Верстка» опублікувало скріншот оголошення, а також зідзвонилося з наймачами, щоб дізнатися подробиці.

Повідомлення про те, що ПВК знаходиться у пошуку фахівців з управління та обслуговування БПЛА, вранці 19 червня розсилалися у роботі структури у «Вконтакті». У них говорилося, що потенційному претенденту має бути від 21 до 35 років, він повинен добре володіти ПК і мати фізичну підготовку.

Також там наголошувалося, що плюсом для претендентів на позицію оператора буде «досвід керування в авіасимуляторах на джойстиках», а також геймерське минуле. «Хто прямий годинами сидить грає», — йшлося у повідомленні.

ПВК Вагнера на перші, хто залучає на військову службу геймерів. Ще 2020 року цим займалося Міноборони РФ. Тоді у Facebook з’явилася таргетована реклама служби за контрактом, яка пропонувала «кинути виклик друзям офлайн» та зіграти «за цими правилами, без читів та збережень».

Материалы по теме

PassionUA підписали вихованця NAVI – Радіона fear Смика, який веде школу CS на російському сайті і в січні створив команду з росіян

Клуб Олександра Зінченко PassionUA повідомив про зміну капітана. На лаву запасних сів marat2k, а новим капітаном несподівано став вихованець академії NAVI і великий любитель росіян Радіон fear Смик.

“Ігри майбутнього: смілива російська «кіберспортивна» подія, в яку держава вкладає 58 мільйонів доларів” – переклад статті Esports Insider

Авторитетне західне кіберспортивне ЗМІ Esports Insider опублікували статтю, присвячену турніру Путіна Ігри майбутнього, який незабаром розпочнеться в Казані.

Олександр Зінченко анонсував шоуматч з CS2, щоб зібрати 30 мільйонів для батальйону Айдар

Олександр Зінченко і Габріел Жезус разом із батальйоном «Айдар» анонсують великий благодійний шоуматч з CS2. В матчі братимуть участь футболісти, зірки кіберспорту та відомі українські діячі.

Латвія на законодавчому рівні заборонила своїм збірним грати з російськими та білоруськими командами навіть в нейтральному статусі

0

Латвія заборонила своїм спортивним збірним з командних видів спорту змагатися з російськими та білоруськими командами незалежно від їх статусу. Про рішення Сейму Латвії повідомив місцевий портал LSM.