Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Тренера команди FlyQuest з LoL, яка є лідером у поточному сезоні в лізі LCS, звинуватили у спокусі неповнолітніх. Видання sheepesports повідомило про це спираючись на власні джерела.

За їх даними Річард Су створив у твіттер акаунт, де видавав себе за 14-річного німецького хлопчика. Під цим акаунтом він фліртував з неповнолітніми дівчатами. Повідомляється, що таких випадків було багато. 

FlyQuest відреагували на звинувачення, відсторонивши тренера і пообіцявши провести ретельне розслідування. 

 

Материалы по теме

Склад Grayhound підписала команда FlyQuest, яка пов’язана з командою NBA Milwaukee Bucks

0

Австралійці з Grayhound не довго пробули без діла після розпуску команди, через провал на відбіркових до Мейджора. П’ятірку підписала організація FlyQuest, відома своїм складом з League of Legends, який виступає в LCS.

П’ять команд хотіли вийти з американської ліги з League of Legends. Двом, що вийшли, заплатили мільйонні компенсації

Річард Льюїс повідомив, що за його інформацією на спеціальних зборах команд американської ліги LCS з Ліги Легенд Riot були шоковані настроями команд-учасниць.

Американська ліга з LoL скорочується до 8 команд через вихід EG та GG. Ходять чутки, що Evil Geniuses взагалі залишать кіберспорт

Навіть у фантастично популярній Лізі Легенд не все так гладко. Одразу дві команди вирішили залишити американську лігу LCS, причому вони не продають свої слоти чи передають комусь іншому, вони залишають лігу, причому так несподівано, що Riot змушені скоротити кількість команд з 10 до 8.