Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Сьогодні G2 вирішили остаточно зруйнувати всі пікеми та передбачення аналітиків на цей BLAST. Взагалі G2 — це найбільший феномен сучасного CS:GO, бо спочатку вони беруть в команду HooXi, з якого всі кепкують і називають похибкою, потім беруть з ним великий турнір, дивуючи всіх і змушуючи аналітиків перевзуватися на льоту, потім провалюються так, що не виходять на Мейджор і всі знову перевзуваються з криками: «я ж казав, що Хуксі це помилка» і нарешті підносять черговий твіст, даючи бій FaZe та обігруючи чемпіонів Мейджора, а потім і Vitality.

Перша гра — це був справжній геноцид бджіл. У матчі, де Зайву та компанію вважали фаворитами, які щойно обіграли NAVI 2-0, Хуксі та компанія їх просто знищили. 16-3 — це вже майже заявка на вихід у фінал турніру.

G2 цілком могли виграти і з рахунком 2-0 по картах, дивом Vitality дотисли і перевели гру на десайдер, але це було лише відтягування часу. 

Доля матчу вирішувалася на Anubis і G2 тут довели свою перевагу. Впевнений рахунок 16-11 і команда, яку вважали аутсайдерами, через поразки на RMR вже у півфіналі перегонів за мільйон доларів. 

З такою грою булоб цікаво побачити перемогу G2 у фіналі турніру. Такий поворот подій був би самим непередбачуваним та феєричним завершенням цього і без того божевільного року.

Читайте також: Український професіонал з Apex Legends грає з кабінету лікарні через перебої з електрикою

Материалы по теме

Vitality зробили феноменальний камбек, а NiP так і не змогли вийти з Групи С на EPL 17

0

Стали відомі всі результати Групи С на ESL Pro League Season 17. По верхній сітці у Play-off вийшли FaZe та Vitality. Нижніми сітками дорогу виборювали paiN та 00 Nation.

«Вибач, перемога Росії неминуча. Я не хочу допомагати Україні жодним чином в цій безглуздій війні», — Hooxi відповів на запрошення взяти участь у благодійному турнірі

Капітан команди G2 Расмус Hooxi Паллісгаард Нільсен захотів $500 за участь в благодійному турнірі для допомоги Україні, а після того, як один з організаторів пояснив, що турнір благодійний і спрямований на те, щоб зупинити російську агресію, капітан найкращої команди світу сказав, що не хоче допомагати Україні у цій війні, бо перемога Росії неминуча.

FaZe Clan і Vitality гарантували собі вихід у Play-off ESL Pro League Season 17

0

FaZe Clan і Vitality гарантували собі вихід у Play-off ESL Pro League S17. В рамках групової стадії групи С FaZe знищили Rooster та NiP, а Vitality розгромили Grayhound і OG.

G2 підписали жіночий склад з CS:GO до якого увійшла легендарна zAAZ і дві українки

Клуб G2 Esports оголосив про підписання жіночого складу, до якого увійшла легендарна кіберспортсменка zAAZ і дві українки manka і kyossa. Також до складу приєдналася росіянка, а п’ятою стала відома шведка juliano. Команда буде називатися G2 Oya.