Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

У фінський газеті вийшла стаття про українських кіберспортивних стрімерів, які намагаються донести через трансляції правду щодо війни в Україні.

В статті розповідають історії Арсенія Триноженко та Михайла Звєрєва, які від самого початку війни постійно стрімлять, але замінили свій кіберспортивний і розважальний контент на суспільний контент про події, що відбуваються в Україні. 

Коротко про головне: 

  • Репортажі Триноженко дивляться переважно росіяни. Багато хто не готовий повірити в те, що він каже правду.
  • Аудиторія стрімів виросла вдвічі в порівнянні з ігровими стрімами.
  • Зазвичай кожна трансляція Сєні збирає 40-50 тисяч переглядів.
  • Сєні сумно, що його аудиторія відчуває себе ближчою до Путіна ніж до нього, хоча він стрімить для неї багато років.
  • Триноженко та інші українські стрімери зверталися до Twitch з проханням не обмежувати їх трансляції на території Росії й Twirch зробив це. 
  • Михайло Звєрєв розчарувався в спробах переконати росіян та перейшов на українську. 
  • Сєня продовжує переконувати росіян, та вірить що якась частина аудиторії змінить свою думку. 

Усю статтю можна прочитати тут фінською мовою. Використовуйте перекладач.

Материалы по теме

Арсеній Ceh9 Триноженко успішно зібрав понад 1,8 мільйонів гривень на бойовий безпілотник для Збройних Сил України

Чемпіон Світу з CS 1.6, популярний стрімер, блогер та коментатор Арсеній Ceh9 Триноженко успішно завершив збір грошей на бойовий безпілотник, про що він повідомив сьогодні у своїх соціальних мережах.

Роскомнагляд поки не забороняє Twitch, проте всі видачі платформи у пошуковиках мають маркуватися як такі, що можуть містити фейки

Роскомнагляд розглянув заяву депутата держдуми РФ, яку спровокував Арсеній Триноженко своїми зборами на безпілотник, і видав резолюцію. Як вона буде виконуватися покищо не зрозуміло, як і те, що буде робити Роскомнагляд надалі та чи чекає на Twitch повне блокування, як це вже відбулося з Facebook та Instagram.

Від збору на безпілотник, який проводить Арсеній Триноженко, горить у депутата Держдуми РФ. Він вимагає покарати Twitch та написав заяву у Роскомнагляд

Черговий російський депутат знову запропонував забанити платформу стрімінгу Twitch за те, що вона підіграє українцям. Скоріше за все трігером став розбан українця Арсенія Триноженко, який веде активну антиросійську пропаганду і був забанений навічно через скарги росіян. Нещодавно блокування скасували й зараз Триноженко збирає на бойовий безпілотник для ЗСУ.

Арсеній Ceh9 Триноженко відкрив збір грошей на бойовий безпілотник, щоб нищити росіян

Колишній Чемпіон Світу у CS 1.6 Арсеній Ceh9 Триноженко вирішив не відставати від Притули та теж зібрати на безпілотник для ЗСУ.