Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Олександр s1mple Костилєв не втримався від палких дискусій у коментарях до свого неоднозначного посту щодо звільнення Бумича. У відповідь на критику відомого українського коментатора Федора Kvan Захарова зірка кіберспорту відреагувала вкрай некультурно.

Проте Костилєв швидко зрозумів свою помилку та видалив твіт, але інтернет все пам’ятає. Дійсно, мабуть легко думати, що у всіх українців в голові якась …ня, коли сам сидиш у безпеці в Берліні і не чуєш по кілька разів на день як лунають сирени повітряної тривоги. 

Нагадаємо, що раніше стало відомо про те, що під тиском суспільства NAVI звільнили капітана свого складу з CS:GO. Цю подію прокоментував лідер команди Олександр s1mple Костилєв. Його очевидно проросійський коментар викликав обурення в українців.


Коментар Gameinside: NAVI, заберіть вже в нього пароль від акаунта чи пропишіть в контракті заборону писати будь-що без погодження з менеджментом. Ваша головна зірка робить все, щоб зруйнувати імідж команди, зупиніть це. 

Материалы по теме

NAVI і Monte зіграють в одній групі на PGL Major Copenhagen 2024: European RMR, але є шанс, що NAVI доведеться грати закриті кваліфікації

0

Хоча до Мейджора в CS2 ще дуже далеко, проте на Ліквіпедії вже з’явилася попередня сітка Європейського RMR і вона дуже цікава. Річ у тім, що Monte і NAVI потрапили в одну групу і ми маємо всі шанси знову побачити українське дербі.

NAVI переграли всіх і інші фінальні результати в групі C на EPL

0

Стали відомі повні результати групи С на ESL Pro League S18. Переможцем групи без жодних проблем стали NAVI, які в матчі за перше місце впевнено переграли FaZe, завдяки чому розпочнуть виступ одразу з чвертьфіналу Play-off.

NAVI запустили лігу-хаб з VALORANT де розіграють призи від Logitech G

0

NAVI разом з Logitech G запустили хаб з VALORANT. Турнір у форматі ліги проходитиме не на якійсь платформі, а в Діскорді у форматі для соло-гравців.

NAVI гарантували собі місце в Play-off ESL Pro League Season 18. Інші результати групи С

0

NAVI гарантували собі виступ у Play-off ESL Pro League Season 18. Команда легко впоралася з прохідними суперниками не віддавши жодної карти і вийшла у фінал групи С, де зіграє проти FaZe за перше місце і найкращий посів в основній стадії турніру.