Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Ігрова компанія Ubisoft офіційно підтримала жінок та LGBTQ+ спільноту у зверненні. Також компанія виділяє кошти у неприбуткові фонди, яки опікуються захистом спільнот ЛГБТК+ Компанія анонсувала благодійну пряму трансляцію по збору коштів для організації із запобігання суїцидам ЛГБТК+ молоді The Trevor Project.

Ми в Ubisoft віримо, що права жінок — це права людини, права трансгендерних персон — це права людини, і рівні права необхідні для створення світу, де всі можуть бути собою та процвітати.

У Ubisoft ми відзначаємо різноманітність наших команд. Цінуючи наші відмінності та використовуючи їх як сильні сторони, ми можемо працювати разом, щоб створити робоче місце та ігри, які будуть більш різноманітними, справедливими, інклюзивними та збагачують життя людей.

Читайте також про те, що Blizzard проведе турнір на підтримку LGBTQ+ спільноти, де буде розіграно призовий фонд у розмірі 250 тисяч доларів США

Материалы по теме

В Індонезії уряд заблокував Steam та всі основні ігрові платформи, вимагаючи надати їм доступ до даних користувачів

В Індонезії заблокували більшість провідних ігрових платформ. Це відбулося через місцевий закон «про приземлення», за яким держава вимагає від розробників ігор надавати їй доступ до даних користувачів на території країни.

У Rainbow Six Siege почали контролювати номери телефонів користувачів для боротьби з чітерами

Rainbow Six Siege перша гра, яка почала контролювати телефони користувачів, та використовувати їх як інструмент для боротьби з чітерством. В більшості ігор обліковий запис прив’язується до e-mail, тож досить просто зробити новий акаунт, особливо це стосується безкоштовних ігор.

Blizzard випустила PRIDE-колекцію одягу. Виручені кошти підуть на допомогу центру LGBTQ+

Компанія Blizzard разом зі спільнотою своїх LGBTQ+ працівників випустила спеціальну колекцію мерчу BLIZZARD PRIDE SHIRTS & MERCH. До колекції увійшли чоловічі та жіночі футболки, худі, шкарпетки, бейсболки, термокружки та навіть пляжний рушник.