Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

На тлі намагань МОК (Міжнародний Олімпійський Комітет) повернути росіянам можливість змагатися на міжнародних турнірах, українські офіційні кола висловили своє обурення.

26 січня Міжнародний олімпійський комітет заявив, що розгляне питання допуску російських та білоруських спортсменів на міжнародні змагання. Але лише для тих, хто не підтримує російську агресію і за умови виступу під нейтральним прапором.

Одразу після цього Олімпійський комітет Азії запропонував російським та білоруським спортсменам взяти участь в Азійських іграх-2023. Але з тими самими умовами – без прапорів та гімнів.

Міністр спорту України Вадим Гутцайт попередив, що Україна бойкотуватиме літні Олімпійські ігри-2024 у Парижі, якщо до участі у змаганнях допустять росіян та білорусів.

На ганебну спробу повернути росіян у міжнародний спорт відреагував і міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, який жорстко засудив плани МОК допустити до участі у міжнародних змаганнях спортсменів із Росії та Білорусі.

“Зусилля МОК приховати російські військові злочини свідчать про те, наскільки олімпійські боги відійшли від реальності. МОК готовий розтоптати могили тисяч невинних людей, яких вбили та вбивають росіяни”, – написав Кулеба у своєму Twitter.

Не забарилася і реакція Президента України Володимира Зеленського. Голова держави наголосив на тому, що “не буває нейтральності, коли триває така війна” і запросив голову МОК відвідати Бахмут. 

Не буває нейтральності, коли триває така війна. І ми знаємо, як часто тиранії пробують використовувати спорт заради своїх ідеологічних інтересів. Очевидно, що будь-який нейтральний прапор російських спортсменів заплямований кровʼю.

Не можна не бути розчарованим заявами чинного очільника Міжнародного олімпійського комітету. Неодноразово з ним говорив і так і не почув, як він збирається захищати спорт від пропаганди війни, якщо поверне російських спортсменів у міжнародні змагання.

Ми зробимо все, щоб світ захистив спорт від політичного та будь-якого іншого впливу держави-терориста, який просто неминучий, якщо російські спортсмени братимуть участь у змаганнях. І тим більше – у паризькій Олімпіаді.

Українські спортсмени змушені захищати життя своїх близьких і свободу нашого народу від російської агресії. Російські удари забрали життя сотень і сотень українців та українок, які могли збагатити світовий спорт своїм талантом.

Запрошую пана Баха в Бахмут.

Скільки існує кіберспорт, стільки існує питання, чи є він справжнім видом спорту. В Україні та ряді держав світу кіберспорт визнано видом спорту, проте чи є він ним насправді?

На відміну від традиційного спорту та олімпійського руху, де лише обговорюється можливість повернення росіян на змагання під нейтральними прапорами і тільки якщо вони публічно засуджують агресію своєї батьківщини, в кіберспорті росіяни продовжують вільно грати на будь-яких змаганнях, а на більшості з них навіть не змінюють прапор на нейтральний. 

Більш того, в чисельних російських командах грає безліч українців-колаборантів, як от вчора в матчі Monte проти російської команди Sprit Academy, за яку грає два українці! Українські гравці допомагають ворогу змагатися за титули, але насамперед допомагають росіянам залишатися у міжнародному кіберспорті і легалізують їх в очах міжнародної спільноти, бо якщо українці грають з росіянами, то чому європейці мають не допускати цих росіян на турніри? 

Також нам всім добре відомий приклад найпопулярнішого українського клубу, який після майже року кровопролитної війни все ще виправдовує свою жадобу до заробітку грошей і колаборацію з росіянами “необхідністю” і відбілює свої ганебні вчинки благодійними турнірами і донатами у фонд Президента України Володимира Зеленського, очевидно, щоб захистити себе від ймовірних розслідувань і звинувачень у колаборації. 

Ми вкотре наголошуємо, що всім українцям в кіберспорті треба об’єднатися і вимагати від міжнародної спільноти повної заборони участі росіян на міжнародних змаганнях, бо присутність росіян в міжнародному кіберспорті – це потужний елемент пропаганди путінського режиму. Також росіянам не місце в українських командах, а українці, які виступають за російські команди, мають бути чесно названі колаборантами і довічно забанені в українських клубах і на українських турнірах.

Читайте також:  BetBoom анонсувала серію турнірів з величезним призовим фондом. Пояснюємо, чому ці турніри є частиною російської пропаганди

Материалы по теме

Коментатор студії Maincast вступив до лав ЗСУ. Рівно рік тому він набив на руці татуювання з логотипом Monte

0

Коментатор і аналітик з CS2 студії Maincast повідомив про те, що вступив до лав ЗСУ. Підписатися на Вайшана можна в його каналі в телеграм. 

Міжнародний Олімпійський Комітет анонсував створення Олімпійських ігор з кіберспорту

Виконавчий комітет МОК запропонував створити «Олімпійські ігри з кіберспорту». Питання вважається вже вирішиним і пропозицію буде проголосовано на 142 сесії МОК, яка відбудеться під час Олімпійських ігор у Парижі 2024 року.

Міжнародний олімпійський комітет і Комісія доброчесності в кіберспорті (ESIC) оголосили про історичну співпрацю

Комісія з доброчесності в кіберспорті (ESIC) і Міжнародний олімпійський комітет (МОК), зокрема Відділ олімпійського руху МОК із запобігання маніпуляціям змаганнями (OM Unit PMC), оголосили про співпрацю. Організації обмінюватимуться інформацією і досвідом для боротьби з корупцією та іншими порушеннями в кіберспорті. 

Беззаконня на TI! Українські колаборанти перемогли базованих українців через відключення електрики

0

Російська команда Дахака TMS, куди з NAVI нещодавно перейшли два українці mellojul і shigetsu, отримала технічну перемогу над Monte, після чого виграла відкриті відбіркові на The International 2024 в Східній Європі.