Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Троє українців з молодої російської команди Insilio залишають команду через війну в Україні. Нагадаємо, що в основі команди грали українці Malkis та Foben, тренером команди був аналітик студії Maincast WOLF. Команда мала постійний буткемп під Києвом. 

Власник команди стрімер rachelR повідомив наступне:

Ми хотіли зберегти склад та стати прикладом для двох націй, що кіберспорт реально, а не на словах, поза політикою, але жорстока реальність каже інакше, спорт на політика нероздільні

За спільною згодою Malkis, fobeN та WOLF залишають наш колектив. Причина найпростіша, невідомість та абсолютна туманність майбутнього.

Я щиро дякую Міші, Ігорю та Ромі за те, що вони вкладали душу в нашу суспільну справу. В нас навіть на мить не виникало думки про заміни, це був наш канонічний склад, який, меніб хотілося в це вірити, залишиться в нашій з вами пам’яті назавжди“.

 

Материалы по теме

Колишній тренер IKLA шукає інвесторів або роботу в Європі чи Америці

0

Колишній тренер українського клубу IKLA і аналітик студії Maincast Роман WOLF Михайленко повідомив, що шукає роботу в Європі чи Америці на посаді тренера чи аналітика, а також готовий зібрати команду для інвесторів.

Українські професійні каесери масово не повертаються в Україну. Через це всім іншим закривають виїзд

Стало відомо, чому, ймовірно, Monte втратили можливість виїхати за кордон на міжнародні змагання. Скоріше за все це сталося через те, що українські кіберспортсмени, які отримують дозвіл на виїзд на змагання від держави, масово не повертаються назад.

Роман WOLF Михайленко офіційно став тренером народної української команди з CS:GO EC Kyiv

Український кіберспортивний клуб EC Kyiv повідомив, що після випробувального терміну офіційним тренером команди став Роман WOLF Михайленко. На думку засновника команди Максима Беднарського в Романа є все, щоб сприяти якісному зростанню гравців і виходу на новий рівень.