Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Україна посіла четверте місце в світі за витратами на Компендіум до The International 2023.

Хоча цьогорічний TI має всі шанси зібрати найнижчий призовий фонд за дуже багато років через втрату інтересу геймерів до гри і відсутність їх зацікавленості у відверто слабкому контенті Компендіуму, все ж в ряді країн у Dota 2 зберігається чимала підтримка. 

Цілком прогнозовано найбільшу кількість грошей на Компендіум витратили гравці з невизначеним походженням, але серед тих, чиє розташування можна ідентифікувати на першому місці з відривом китайці, на другому-третьому з мінімальним розривом американці та росіяни, а от на четвертому несподівано опинилися українці. 

Попри війну наші співвітчизники витратили на цифровий контент Valve понад 104 тисячі доларів. В середньому гравці витрачали по 11 доларів США, що на 2 долари більше, ніж росіяни (9 доларів). 

Загалом Компендіум в Україні придбали майже 9,5 тисяч гравців. 

В минулому році українці посіли за витратами п’яте місце, але тоді, завдяки цікавому контенту, наші земляки задонатили майже 6 мільйонів доларів, а Бойову перепустку купили аж 144 тисячі гравців. 

Материалы по теме

Науковцями доведено, що кофеїн значно покращує швидкість реакції і влучність стрільби в кіберспортивних шутерах

На авторитетному науковому порталі Nature.com опубліковано дослідження, яке доводить позитивний вплив кофеїну на ефективність стрільби в шутерах. Дослідження проводилося на елітних кіберспортсменах.

Українська команда ноунеймів розриває лан в Парижі, на якому грають зірки світового рівня

0

Українська команда Team Next Level увійшла в шість найкращих команд на регулярному клубному турнірі La Coupe 5, який проходить цими днями в Парижі.

Організатори Esports World Cup 2024 розповіли, як вони розподілять 20 мільйонів доларів за командним заліком свого турніру

Організатори Esports World Cup 2024 опублікували умови розподілу 20 мільйонів доларів, які будуть розіграні між клубами не в конкретних дисциплінах, а в підсумковому заліку.

З’явився перший скрішнот кіберспортивного шутера Valve за мотивами Dota 2

В мережі з’явився скріншот можливої наступної гри Valve під назвою Deadlock, вперше про неї почали говорити, називаючи проект Neon Prime.