Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Українські клуби L&G та Lazer Cats посіли друге та третє місця в другому дивізіоні тринадцятого сезону онлайн-ліги United21.

Команди зустрілися у фіналі нижньої сітки і L&G виявилися сильнішими, проте в фіналі вони програли полякам los kogutos і не змогли вибороти слот в перший дивізіон. 

За друге місце L&G отримали 1000 доларів, а Lazer Cats задовольнилися половиною цієї суми. 

Нагадаємо, що раніше в першому дивізіоні друге та третє місця так само вибороли українські клуби NAVI Junior і PationUA. Чорно-жовті стали багатшими на 3000 доларів, а команда Зінченко поклала в свою скарбничку 1000 доларів США. 

Материалы по теме

L&G стали переможцями Dragon Esports Club Cup. Результати турніру

0

L&G перемогли Lazer Cats у фіналі Dragon Esports Club Cup. Команда виграла перший титул в оновленому складі і заробила 25 тисяч гривень.  За друге місце Lazer Cats  отримали 15 тисяч гривень.

Lazer Cats звільнили двох гравців, один з яких грав в російських турнірах, а інший був спійманий на читерстві

0

Український клуб Lazer Cats повідомив про звільнення Jeff і Kengen. Гравці пробули під крилом організації менше місяця і їх залучення в склад викликало серйозну критику в українській спільноті Counter-Strike.

Головний суддя UESF пояснив причини дискваліфікації команди Lazer Cats з відбіркових до збірної України з CS2

0

Головний суддя Федерації кіберспорту України Максим ra1mer прокоментував дискваліфікацію з відбіркових до збірної з CS2 команди Lazer Cats. Він повідомив, що UESF планувала допустити забаненого гравця Котів, але після суддівської наради змінила рішення.