Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Українські клуби L&G та Lazer Cats посіли друге та третє місця в другому дивізіоні тринадцятого сезону онлайн-ліги United21.

Команди зустрілися у фіналі нижньої сітки і L&G виявилися сильнішими, проте в фіналі вони програли полякам los kogutos і не змогли вибороти слот в перший дивізіон. 

За друге місце L&G отримали 1000 доларів, а Lazer Cats задовольнилися половиною цієї суми. 

Нагадаємо, що раніше в першому дивізіоні друге та третє місця так само вибороли українські клуби NAVI Junior і PationUA. Чорно-жовті стали багатшими на 3000 доларів, а команда Зінченко поклала в свою скарбничку 1000 доларів США. 

Материалы по теме

Lazer Cats і KONo розіграють трофей ROG SUMMER CUP 2024. Матч відбудеться на HLTV

Стали відомі команди, які вийшли у фінал ROG SUMMER CUP 2024. В першому півфіналі команда KONo не без проблем, але впоралася з L&G. На першій карті несподівано для всіх леви влаштували справжній погром команді Коноплянки, зігравши з рахунком 13-3, проте на двох наступних картах KONo повністю контролювали суперників і впевнено перемогли.

L&G стали переможцями Dragon Esports Club Cup. Результати турніру

0

L&G перемогли Lazer Cats у фіналі Dragon Esports Club Cup. Команда виграла перший титул в оновленому складі і заробила 25 тисяч гривень.  За друге місце Lazer Cats  отримали 15 тисяч гривень.

Lazer Cats звільнили двох гравців, один з яких грав в російських турнірах, а інший був спійманий на читерстві

0

Український клуб Lazer Cats повідомив про звільнення Jeff і Kengen. Гравці пробули під крилом організації менше місяця і їх залучення в склад викликало серйозну критику в українській спільноті Counter-Strike.