Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Уоррен Баффетт, один із найбагатших людей планети та відомий інвестор, висловив свою думку про придбання компанією Microsoft компанії Activision Blizzard, заявивши, що, на його думку, угода відбудеться.

Якщо угода відбудеться, вона стане найбільшою в історії ігрової індустрії та дасть Microsoft право власності на такі масштабні франшизи, як Call of Duty, World of Warcraft, Overwatch та багато інших. У зв’язку з масштабністю угоди її перевіряє антимонопольна коміссія. 

Уоррен Баффетт, однак, поставив на те, що угода буде схвалена. Компанія мільярдера Berkshire Hathaway збільшила свою частку у компанії з 2% до 9,5%, що становить близько 6 мільярдів доларів. Баффет дав зрозуміти, що це було його рішення.

Це моя покупка, а не менеджера, який купив її кілька місяців тому», — сказав Баффетт. «Якщо угода відбудеться, ми заробимо трохи грошей.

Причиною такого рішення є те, що акції Activision зараз продаються по 75 доларів, і якщо угода відбудеться, Microsoft придбає компанію за ціною 95 доларів за акцію, що створить значний прибуток для інвесторів. Деякі припускають, що ціна акцій низька, тому що Уолл-стріт вважає, що угода зірветься, але це лише припущення. Раніше цього тижня акціонери проголосували за схвалення придбання компанією Microsoft компанії Activision Blizzard. Очікується, що угода буде закрита до літа 2023 року.

Материалы по теме

Microsoft та Nintendo уклали десятирічну угоду про видання серії Call of Duty на платформі Nintendo

21 лютого віце-голова та президент Microsoft Бред Сміт оголосив, що Microsoft і Nintendo уклали 10-річну угоду про видання серії ігор Call of Duty на консолях Nintendo. Тепер шанувальники Nintendo зможуть насолоджуватися популярною франшизою та іншими іграми, які раніше були ексклюзивними для Xbox.

Повідомляється, що Microsoft планує придбати Netflix за феноменальну суму

Microsoft продовжує свою експансію і намагається стати першою корпорацією, яка керує світом. Стало відомо, що американський IT-титан має плани придбати найбільшу стрімінгову платформу Netflix.

Гейб Ньюелл підтримав Microsoft у її намаганні придбати Activision Blizzard

Власник Valve Гейб Ньюелл підтримав Microsoft у їх спробі придбати Activision Blizzard. Один з титанів індустрії заявив, що він повністю довіряє гарантіям Майкрософт стосовно того, що вони не будуть намагатися монополізувати ринок завдяки перетворенню популярних франшиз на кшталт CoD на ексклюзиви своєї платформи.

Microsoft суттєво підвищує ціни на свої топові ігри. Геймерам доведеться витрачати ще більше

Тенденція на підвищення цін на відеоігри намітилася ще кілька років тому, проте тепер на геймерів чекає масове підвищення цін. Цей процес пов’язують зі збільшенням складності ігор та здорожченням процесу їх розробки.