Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

В Росії комп’ютерні ігри фактично прирівняли до азартних принаймні в плані рівня контролю за ними. Більш того президент країни-терориста доручив “Єдиному регулятору по контролю азартних ігор” проводити моніторинг всіх фінансових операцій на території Росії, які відбуваються в іграх, що належать іноземним компаніям.

Окрім цього уряду доручено моніторити ігри на витік інформації користувачів, провести класифікацію ігор з урахуванням способу їх поширення, формату їх використання та інформації, що міститься в них. Також здійснювати моніторинг інформації, що міститься у відеоіграх, щодо відповідності законодавству Росії.

В черговий раз ми бачимо що кіберспортом і загалом іграми в Росії опікуються не на рівні букмекерів, які є лише ширмою, а на рівні Президента країни. Це відбувається насамперед завдяки тому, що саме комп’ютерні ігри і кіберспорт виявилися найефективнішою зброєю для просування наративів про дружбу народів, що ми добре бачимо на прикладі чисельних колаборацій українців, які грають за росіян або з росіянами в різноманітних командах, наплювавши на війну. 

Все це добре бачить ворог і використовує для просування своєї ідеології серед молоді як власної країни так і у всьому світі. 

Материалы по теме

Путін проведе свій турнір в Дубаї. “Ігри майбутнього” змінюють прописку з Казані на Арабські Емірати

Росіяни продовжують легітимізувати свою терористичну країну, використовуючи кіберспорт, як інструмент впливу на світову спільноту. Так стало відомо, що наступний турнір “Ігри майбутнього”, який просувається безпосередньо Володимиром Путіним, у 2025 році відбудеться в Арабських Еміратах.

“Кіберспорт поза політикою”, або як президенти шести країн відкривали “Ігри майбутнього” в Казані

Коли у 2014 році Росія анексувала Крим і розпочала війну на Донбасі, переважна більшість українських кіберспортсменів і кіберспортивних діячів продовжили грати в російських командах, на російських турнірах і їздити на заробітки до Москви, облаштовуючи студії і виступаючи зі сцени міжнародних змагань, чи коментуючи матчі цих змагань, організованих путінським олігархом для відмивання репутації вбивць і загарбників.

Аналітична платформа Esports Charts відмовилася збирати статистику на турнірі Путіна Ігри майбутнього

0

Аналітична платформа Esports Charts повідомила про те, що не буде збирати статистику на турнірах Ігри майбутнього 2024, які мають незабаром розпочатися в Казані.

Англомовним талантам пропонують космічні суми за роботу на турнірі Путіна в Казані

0

Колишній канал Олсіора в телеграм “Панго з Джавеліном” повідомив про те, що англомовним коментаторам пропонують велетенські гроші за коментування турніру Путіна “Ігри майбутнього”, які незабаром мають відбутися в Казані.