Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Російські ЗМІ повідомляють, що 16-ті річний підліток Микита Уваров, який планував побудувати і підірвати будівлю ФСБ в комп’ютерній грі Minecraft, отримав п’ять років реального тюремного ув’язнення.

Кримінальний строк підліток отримав ще на початку 2022 року, проте подав апіляцію. Прокуратура просила для підлітка покарання у 9 років ув’язнення, після винесення вироку захист підсудного просив змінити покарання з реального на умовне, проте суд відмовив. 

Остаточно днями апеляцію відхилив Верховний Суд Росії, а міжнародні суди не закони РФ не мають жодного впливу. 

«Я не небезпечний для суспільства. Я вважаю, що 5 років ув’язнення – це надто жорстоко. Я розкаявся, виправився і більше не планую потрапляти у поле зору органів та порушувати закон», – заявив Микита у суді.

Читайте також: Скандальний тренер HUNDEN⁠ став головним аналітиком Astralis після зняття дискваліфікації ESIC

Материалы по теме

Новачки рвуться в бій. Як пройшов другий етап Warm Up League Spring Cup 2024

Між другим і третім етапом Warm Up League Spring Cup 2024 була незвично довга перерва – цілих три тижні. Тому давайте напередодні нової гонки, згадаємо як пройшла і чим завершилась попередня зустріч пілотів.

FaZe розгромили MOUZ в фіналі IEM Chengdu 2024

0

FaZe розгромили MOUZ в фіналі IEM Chengdu 2024 і заробили титул та 100 тисяч доларів. Таким чином європейський колектив, який вже тривалий час займає першу сходинку світового рейтингу, перервав свою серію програних фіналів і здобув важливу перемогу.

n0tail видав автобіографічну книгу “Notail. Характер перемагає талант”

Легендарний дворазовий чемпіон The Internatioonal Йохан «n0tail» Сундштайн видав автобіографічну книгу про своє життя і карколомну кар’єру в Dota 2. Кника називається “Notail. Характер перемагає талант”.

PassionUA з Apex Legends відвідають ALGS: 2024 Split 1 Playoffs в США, де поборються за призовий в 1 мільйон доларів

Команда PassionUA з Apex Legends повідомила, що успішно пройшла кордон України і вже прибула до столиці Польщі. Далі гравці мають отримати американські візи, щоб другого травня розпочати боротьбу за титул у Лос-Анджелесі.