Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Російська влада намагається вербувати на війну в Україну за допомогою комп’ютерних ігор. Останнім часом в мережі почали з’являтися чисельні скріншоти з ігор “Світ танків”, War thander і навіть World of Warcraft, де боти чи реальні гравці пропонують записуватися у російську армію.

Всі ігри, де агітують вступати до армії, так чи інакше пов’язані з війною або битвами. Можливо в керівництві РФ хтось вирішив, що геймери дуже войовничі, тому і б’ються постійно онлайн. 

Останнім часом в Росії приділяють величезну увагу кіберспорту, але в такий оригінальний спосіб його ще не використовували. 

Материалы по теме

Колишній кіберспортивний діяч, український кінорежисер Олег Сенцов виклав відео бою з росіянами, яке показує жахливі реалії війни

Колишній кіберспортсмен і кіберспортивний організатор, а також український кінорежисер Олег Сенцов опублікував на своїй сторінці у фейсбук 33-хвилинне відео бою з росіянами.

CEO IKLA та Lazer Cats посперечалися у твіттері щодо вчинку гравців IKLA, які не повернулися в Україну

0

Голови двох українських клубів влаштували публічні дебати у твіттері. CEO клубу IKLA Максим Беднарський дав офіційну відповідь на запитання, чому гравці команди не повернулися в Україну, яке поставив у своєму влозі CEO Lazer Cats Олексій Малецький.

s1mple своєрідно відмітив День Гідності та Свободи України, граючи на стрімі в складі з росіянами з Cloud9

0

Зірку NAVI у відпустці накрило ностальгією і Олександр s1mple Костилєв в черговий раз продемонстрував свою справжню позицію, яка полягає у тому, що кіберспорт поза політикою.

Міністерство молоді та спорту закрило доступ до списку спортсменів, які не повернулися в Україну з міжнародних змагань

0

Міністерство молоді та спорту прибрало з офіційного сайту сторінку зі списком спортсменів, які порушили умови повернення в Україну після виступу на міжнародних змаганнях і таким чином потрапили до чорного списку.