Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Во время просмотра The International 10 на Twitch-канале Андрея AWF Бондаренко, Iceberg ответил на вопрос зрителя, что будет дальше с NAVI.

Ответ зрителю поступил таким образом:

Пару месяцев они будут себя комфортно чувствовать и т.д. Но в течении двух месяцев начнут проигрывать. Я считаю, что NAVI это один сезон и все… До первого мажора.

ЧИТАЙ ТАКЖЕ: Olsior о результатах групповой стадии: «По сути, две главные сенсации — это Spirit и Undying»

У Алика V-Tune Воробея спросили, как он относиться к сегодняшним играм Arteezy:

Вчера посмотрел, так хорошо играет, видно, что в форме. Та и EG принципе потные.

Алик V-tune Воробей является игроком команды NAVI с 2 сентября 2021 года. За все время в команде, он с ребятами смог забрать одно первое место. Это случилось на турнире OGA Dota PIT Season 4: CIS

Материалы по теме

ДНК колаборантів — українець, якого щойно звільнили з NAVI, зіграє за російську команду на Мейджорі з Dota 2

0

Російський клуб HellRaisers розійшовся зі своїм хедлайнером Daxak і підписав для поїздки на Мейджор українського гравця, який ще тиждень тому грав за NAVI.

NAVI звільнили двох українців і казахстанця зі складу з Dota 2

NAVI у не властивій їм манері з невластивими клубу формулюваннями звільнили ядро свого складу з Dota 2. Шукати нові можливості пішли два українці V-Tune та laise, а також казахстанець Nicky`Cool.

NAVI з Dota 2 — історія зльоту та занепаду головної команди Східної Європи

Здавалося б на Мейджорі в Арлінгтоні завершилася чергова «Нова Ера» NAVI з Dota 2, проте, у відеоблозі після поразки, турнірний директор команди наголосив на тому, що «команда має великий потенціал» з чого стає зрозумілим, що не слід очікувати на зміни, агонія команди триватиме й надалі, а біль та страждання уболівальників, мабуть, будуть вічними.

Iceberg з ALWAYSWANNAFLY зібрали команду, але не змогли пройти відкриті кваліфікації DPC

0

Кіберспортсмени Богдан Iceberg Василенко та Андрій ALWAYSWANNAFLY Бондаренко зібрали склад Fly To Lose та взяли участь у відкритій кваліфікації до третього туру DPC у Східній Європі. На жаль як і команда B8 команда Айсберга програла, та вилетіла з кваліфікацій.