Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Домінік Хорошавін, мегазірка українського симрейсингу, повертається з оновленою школою симрейсингу OKUNI Racing School. Киянин має неабиякий досвід в реальному автоспорті, і так само є переможцем багатьох топових турнірів.

З 2010 по 2016 рік Хорошавін був професійним картингістом, де мав такі здобутки: 3 разовий віце-чемпіон України з картингу. Володар Кубку України з картингу 2015 року. У 2020 році Домінік переходить у кіберспорт, де здобуває такі результати: віце-чемпіон України 2020 року з симрейсингу (кільцеві змагання), чемпіон України 2021 року з симрейсингу (кільцеві змагання), чемпіон командного чемпіонату RCI Endurance 2021, чемпіон KMAMK Endurance Championship 2022 року, чемпіон KMAMK Sprint Championship 2023 року, учасник Чемпіонату Світу – SRO GTWC Esports Europe Sprint Series 2021 року.

Головною метою школи OKUNI Racing School є підготовка водіїв до компетентного рівня на змаганнях з симрейсингу в Україні та на міжнародних турнірах. Разом із тим, навчання кіберспортсменів з нульовим досвідом основам водіння, де розвиток загального розуміння пілотування та боротьби з суперниками стане головним здобутком для новачків.

Всі уроки проводяться в індивідуальному форматі, тобто викладач працює зі студентом на одному сервері, де відбувається пошук загальних проблем та їх вирішення. Для більш досвідчених водіїв діє програма пошуку “тієї самої секунди”, якої не вистачає для гарного результату, а також вміння атакувати суперника і будувати захист є одним із головних уроків навчань.

Важливим елементом навчання є аналіз попередніх заїздів – обговорення та аналіз конкретної гонки, де спортсмен зіштовхнувся з перепонами, які не дозволили йому реалізувати свій потенціал. Обговорення помилок під час заїзду дає гарну базу для розуміння, чого саме треба уникати у майбутніх змаганнях на трасі.

Не менш важливим у симрейсингу є робота над налаштуваннями автомобіля задля максимального розкриття можливостей як водія, так і, власне, автомобіля. Тому вміння експериментувати з налаштуваннями має неабияке значення.

Тож підсумовуючи, треба відзначити, що школа Домініка Хорошавіна пропонує навчання на таких симуляторах: Assetto Corsa, Assetto Corsa Competezione, iRacing, rFactor 2, RaceRoom, які мають дуже потужну кіберспортивну складову, адже саме на цих симуляторах проводяться багато топових турнірів, Чемпіонатів Світу в різних класах автомобілів, як у форматі online, так і у форматі LAN-турнірів. Незабаром, як тільки відбудеться реліз, до переліку вищенаведених симуляторів буде додані нові, а саме: Assetto Corsa 2 та Rennsport!

Запрошуємо до клубу KMAMK SimRacing де у відповідному розділі OKUNI Racing School всі, хто бажає увірватися у віртуальний автоспорт і здобути в ньому успіх, зможуть знайти все необхідне!

KMAMK SimRacing: https://discord.gg/dhdn9xqhj6

Материалы по теме

Чемпіон України запрошує на Благодійну Гонку на підтримку Госпітальєрів

11-го червня відбудуться благодійні перегони організовані Чемпіоном України з одної з версій сімрейсингу 2021 року Домініком Хорошавіним в кооперації з військовослужбовцями ЗСУ. Головна мета перегонів – збір коштів на підтримку медичного батальйону “Госпітальєри“.