Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Скандал з українською командою Akuma став найпотужнішим в історії українського кіберспорту і хоча вже минуло чимало часу періодично починаються чергові дебати, а чи були насправді гравці Akuma читерами, чи весь бруд, який на них вилили був просто масовим наклепом.

Ютуб канал Good Game Gentlemen зробив якісне відео на цю тему де зібрав всі докази, виправдання гравців та думки експертів, а також розповів про подальшу долю гравців, яким всі пророкувалы повне забуття. 

 

Материалы по теме

ВІДЕО! Історія ZywOo — трагічна історія кращого гравця в CS 2

0

Топовий українськомовний канал про кіберспорт Good Game Gentlemen зробив чудове відео про триразового найкращого гравця планети в Counter-Strike – ZywOo.

ESIC назавжди дискваліфікуваши власника Majesty, ProjectX та Akuma. Всю схему здали самі гравці, розбираємося хто саме

Український кіберспортивний діяч Олексій Шишко, який ймовірно був власником таких команд, як Majesty, ProjectX та Akuma отримав пожиттєву дискваліфікацію від комісії з доброчесності ESIC.

Канал Good Game Gentlemen зібрав свою збірну кіберспортивних зрадників України

Найкращий кіберспортивний канал України Good Game Gentlemen зібрав віртуальну збірну кіберспортивних зрадників України. До збірної автори записали тих, хто відмітився активною співпрацею з росіянами після початку повномасштабної війни.