Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

По итогам группового этапа ESL One Los Angeles 2020 – Online определились все участники плей-офф ESL One Los Angeles 2020 – Online. В первом раунде встретятся два СНГ-коллектива: Virtus.pro и Team Spirit. Матч запланирован на сегодня, 17 апреля, 18:00 по киевскому времени.

Во втором раунде верхней сетки сразятся Team Secret и OG. Все матчи пройдут до двух побед, а гранд-финал – до трех. С матчами нижней сетки можно ознакомиться ниже:

ESL One Los Angeles 2020 — Online Championship для Европы и СНГ проходит в период с 4 по 19 апреля. 16 коллективов сражаются за общий призовой фонд в размере $200,000.

Источник

Материалы по теме

Team Spirit виграли перший мільйонник від PGL

0

Перемогою російської команди Team Spirit завершився мільйонник PGL Wallachia Season 1. За перше місце Спіріти отримали 300 тисяч доларів США.

Team Spirit взяли в партнери російського букмекера, який платить сотні мільйонів податків, які йдуть на війну в Україні

Російський клуб Team Spirit змінив головного спонсора з неліцензійного російського букмекера 1xbet на російського букмекера, який не просто має ліцензію в Росії і платить збори і податки в російський бюджет, а і відкриває філіали в тимчасово окупованому Криму.

Денис electronic Шаріпов перейшов в Virtus.pro. Цим вчинком він знищив агрументи, що в NAVI грали росіяни тільки з правильною позицією

Денис electronic Шаріпов перейшов в російську команду Virtus.pro, ця новина стала абсолютною несподіванкою для всієї спільноти Counter-Strike.

Два гравці Team Spirit пропустять BLAST, слот на який команда придбала нещодавно. Росіян не хочуть бачити в Європі

0

Двоє гравців російського клубу Team Spirit, який нещодавно став партнером BLAST і отримав право змагатися в цій франшизній лізі, не зможуть зіграти на першому для клубу турнірі після укладання угоди.