Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Визначилися перші вісім команд, які вийшли в Play-off ESL PRO League S19. Основну стадію вони розпочнуть в залежності від місця, яке посіли на груповому етапі.

В групі А абсолютну домінацію показали оновлені Astralis. Їх виступ натякає на те, що після кількох років невдач вони мають всі шанси знову повернутися на світовий Олімп, проте головний екзамен чекає на них попереду, бо, як відомо, виступ в групі мало чого вартий для фінального результату. 

Також з групи вийшли Faze, Virtus.pro і, що неочікувано, 3DMAX. 

В групі B повне домінування продемонстрували Vitality, які не віддали жодної карти. Потужно виступили The Mongolz, які розтрощили G2. Останні змогли вийти в Play-off лише з останнього місця, пропустивши вперед росіян BetBoom. 

Вже 30 квітня стартують ігри в групах C і D, де зіграють українські клуби Monte і NAVI. В першому турі Монте зустрінуться з росіянами Forze, а NAVI зіграють з FlyQuest. 

 

Материалы по теме

ESL PRO League – після вибуття половини грандів визначилися всі учасники Play-off ліги

Визначилися всі учасники Play-off ESL PRO League. Чотири команди, які виграли свої групи, пройшли одразу в чвертьфінал турніру, такими стали MOUZ, Complexity, Astralis і Vitality.ф