Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Українська студія WePlay поздоровила всіх українців з Днем Незалежності і поділилася відео, в зйомках якого приймала участь на двох континентах.

Це відео – музичний перформанс української співачки Тіни Кароль та американської композиторки Дайан Уоррен, володарки премій Oscar, Grammy Awards, Emmy Awards та Golden Globe, з піснею «One Nation Under Love». WePlay Studios мала змогу працювати над фільмуванням цього виступу одночасно з Києва та Лос-Анджелесу. 

Цією роботою ми хотіли ще раз нагадати всьому світу про те, що українці не планують здаватись, а будуть й далі сміливо та віддано йти до перемоги. Нашої української перемоги – кажуть у WePlay. 

 

Материалы по теме

Студія WePlay проведе трансляцію ком’юніті касту Global Esports Tour Rio 2024. Працюватимуть справжні ленегди!

Студія WePlay після тривалої перерви повернеться до трансляцій кіберспорту, принаймні на один турнір Global Esports Tour Rio 2024. WePlay проведе трансляцію ком’юніті касту Олександра Петрика, яка буде проходити на його каналах на Youtube і Twitch.

WePlay звільнили трійку легендарних коментаторів yXo, strike і Enkanis, остаточно залишивши кіберспорт України

Через понад рік після закриття своєї всесвітньо відомої ліги для молодіжних складів WePlay Academy League студія WePlay повідомила про звільнення золотої трійки своїх коментаторів yXo, strike і Enkanis.

Міжнародні  перегони, присвячені Дню Незалежності України-2023

Комісія Цифрового Автоспорту запрошує учасників та вболівальників на міжнародні змагання, присвячені Дню Незалежності України.