Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Через понад рік після закриття своєї всесвітньо відомої ліги для молодіжних складів WePlay Academy League студія WePlay повідомила про звільнення золотої трійки своїх коментаторів yXo, strike і Enkanis.

Ще у 2022 році WePlay почали переорієнтовуватися на трансляції спорту і відійшли від висвітлення і проведення кіберспортивних змагань, хоча в офіційних заявах студія декларувала розширення напрямків діяльності, а не вихід з кіберспорту. Проте, вже тоді було очевидно, що студія залишає кіберспорт в Україні і на те було дуже багато причин. 

Після завершення шостого сезону WePlay Academy League студія не проводила і не транслювала кіберспортивних турнірів, перенісши левову частку своєї діяльності за кордон, заморозивши, а, можливо, і закривши свою арену в Києві, закривши свою турнірну платформу і переорієнтувавши свою студію на лівому березі на трансляції спорту. 

З трьома легендами yXo, strike і Enkanis у WePlay попрощалися на офіційному сайті

З сумом маємо повідомити про припинення співпраці з Олександром «Enkanis» Поліщуком, Олексієм «yXo» Малецьким та Юрієм «Strike» Терещенком.

Олексій, Юрій та Олександр пропрацювали у WePlay понад п’ять років, пройшовши з нами шлях від локальної студії трансляцій до кіберспортивного турнірного оператора світового рівня. Хлопці стали частиною трансляцій таких турнірів, як WePlay! Dota 2 Tug of War: Mad Moon, WePlay! Forge of Masters, WePlay Academy League, PGL Major Stockholm 2021, BLAST Premier 2021-2022.

Рішення про припинення співпраці було прийнято за згодою сторін на основі стратегії розвитку компанії на міжнародному ринку gaming та entertainment.

Від імені всієї команди WePlay Studios хотіли б подякувати Олексію, Олександру та Юрію за цей прекрасний час разом. Ваш внесок у розвиток проєктів та компанії як такої складно переоцінити. Дякуємо за довіру, професіоналізм та підтримку протягом усіх п’яти років. Ви назавжди залишитеся частиною історії WePlay!

WePlay стали студією, яка перетворила кіберспортивні трансляції на мистецтво, а її коментатори були найхаризматичнішими особистостями в українськомовному коментуванні CS. До того ж саме існування WePlay породжувало запальну конкуренцію з Maincast, що йшло на користь українському кіберспорту. Наразі історію WePlay в українському кіберспорті офіційно завершено і можна лише мріяти, що сама креативна студія в історії світового кіберспорту відродиться після завершення війни. 

Доля трійці легендарних коментаторів залишається під великим питанням, бо на ринку залишився лише Maincast, а його відношення з WePlay і співробітниками студії завжди нагадували битву не на життя, а на смерть. 

Материалы по теме

“Сподіваюся, тобі сподобається смак російського члена”, – Олексій yxo Малецький розкритикував виступ smooya за російську команду Forze

Відомий український коментатор Олексій yxo Малецький жорстко пройшовся по професійному гравцю в CS smooya. Нещодавно британець, який начебто підтримував Україну, грав в команді з українцями і навіть виставляв на фейсіті український прапор, повідомив про те, що зіграє на EPL за російську команду Forze, яка належить російській нафтовій корпорації Лукойл.

Студія WePlay проведе трансляцію ком’юніті касту Global Esports Tour Rio 2024. Працюватимуть справжні ленегди!

Студія WePlay після тривалої перерви повернеться до трансляцій кіберспорту, принаймні на один турнір Global Esports Tour Rio 2024. WePlay проведе трансляцію ком’юніті касту Олександра Петрика, яка буде проходити на його каналах на Youtube і Twitch.

Інтерв’ю з CEO NAVI Євгеном Золотарьовим від Олексія yxo Малецького

Олексій yxo Малецький взяв інтерв’ю у CEO NAVI Євгена Золотарьова. Хоча безліч гострих і цікавих тем так і залишилися за дужками, інтерв’ю вийшло відвертим, атмосферним і гідним уваги.

yXo нарешті зробив інтерв’ю з CEO Monte Дмитром Вовком

На Youtube вийшло цікаве інтерв’ю Олексія Малецького з CEO Monte Дмитром Вовком. Це одна з останніх робіт відомого коментатора, знята в студії WePlay.