Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Xizt⁠ став новим тренером NiP. Раніше він шість років виступав за легендарний шведський колектив

Річард Xizt⁠ Ландстрем став головним тренером NiP. Легендарна команда іде на рішучий крок в прагненні повернути колишню славу. 33-річний швецький фахівець спробує зібрати новий конкурентоспроможний склад NiP.

Xizt повертається до рідних Ninjas in Pyjamas за яких виступав в період з 2012 по 2018 роки і виграв такі титули, як ESL One Cologne 2014 Major, DreamHack Masters Malmö 2016 і IEM Oakland.

Посада в NiP не буде першим досвідом на тренерській лаві для Шведа. З жовтня 2021 року по грудень 2023 він очолював тренерський штаб Heroic, де досяг низки визначних результатів на трьох мейджорах і виграв весняний BLAST. 

Тренер прокоментував свій прихід в NiP:

«Протягом останніх кількох років було боляче бачити, як NIP намагається боротися, навіть коли сидів на стороні суперника. Чудово повертатися і знову працювати з Бйорном і Троельсом. Я готовий закласти основу для нової ери і вкласти душу в те, щоб ми повернулися».

Наразі майже вся команда переведена в запас чи виставлена на трансфер. Ймовірно Xizt⁠ отримає карт-бланш на створення нового складу, який матиме перспективи боротися за титули.

 

Материалы по теме

B8 підписали двох українців headtr1ck і baz в склад з CS2

0

B8 оголосили про приєднання до складу з CS2 українців Даніїла headtr1ck Валітова і Олега  baz Кулинича. Ймовірно перший став частиною трансфера r1nkle, якого днями підписали NiP. baz же перейшов в B8 з російської організації Spirit Academy, в якій грав з серпня 2022 року.

NiP офіційно підписали українського снайпера Артема r1nkle Мороза

0

NiP офіційно підписали українця Артема r1nkle Мороза, який до цього виступав за клуб B8. Чутки про трансфер гравця ходили весь останній місяць.

Снайпер B8 найближчим часом перейде в NіP. Ймовірно він вже підписав контракт

За нашою інформацією снайпер українського клубу B8 r1nkle найближчим часом перейде до NiP, де замінить іншого українця headtr1ck.