Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Комментатор от студии WePlay! Алексей Yxo Малецкий раскритиковал карту Vertigo на соревновательной сцене CS:GO. В своём твиттере он отметил, что мапа довольно скучная и неразнообразная.

Стоит отметить, что за время турнира BLAST Premier: World Final 2021 на карте Vertigo был сыгран только 1 матч, и это Gambit Esports против Heroic. Но как раз на Vertigo произошёл казусный случай с баговым «моликом», который запретили использовать команде Heroic организаторы BLAST.

Алексей Yxo Малецкий:

Vertigo худшая карта в соревновательном CS’e.

Скучно, тупо, ноль креатива в тактическом плане, тотальное безобразие.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: «Это не Gambit замашнили и призвали судей». Организаторы BLAST запретили баговый «Молотов» в матче с Heroic

Напоминаем, что вчера Gambit Esports начали свой первый матч с победы, обыграв Heroic в верхней сетке плей-офф BLAST Premier: World Final 2021 со счетом 2:0. С 14 по 19 декабря проходит турнир BLAST Premier: World Final 2021, на котором 8 команд разыграют призовой фонд в размере $1.000.000. Детальнее можно посмотреть в нашем репортаже.

Материалы по теме

Вийшов черговий випуск «Кацапського інферно». Гостем став відомий коментатор Олексій yXo Малецький

0

Вийшов черговий українськомовний підкаст «Кацапське інферно» з ведучою Діаною Федченко. Гостем студії став відомий коментатор Олексій yXo Малецький.

Починається відміна NAVI як української команди. «Чекаю дізбанд цього непорозуміння,» — сказав Олексій yXo Малецький

Олексій yXo Малецький також жорстко висловився після останньої витівки дружини Бумича. Здається, терпець у людей закінчився, далі або NAVI виганяють росіян з команди та роблять гучну заяву на підтримку України та повну відмову від росіян у всіх своїх складах з усіх дисциплін, або почнеться політика відміни Наві українською спільнотою.

Війни в чаті, масовий бан росіян, багато образ та трохи конструктиву — розповідаємо, як пройшов перший українськомовний каст Weplay

Weplay, як і обіцяли, провели першу повністю українську трансляцію на заміну російській. На відміну від Мейнкасту, які закцентували основну увагу на російськомовній трансляції на EPL, а українськомовну зробили відверто слабкою, кинувши на неї другорядних ведучих, Віплей застосував свій найпотужніший дует yXo та Enkanis, до яких потім приєднався ветеран коментування Strike.

«Саша знаходиться у ситуації, коли все ще шукає хороших руських» — Олексій yXo Малецький на стрімі розповів про спір с Олександром s1mple Костилєвим

На благодійному стрімі в гостях в Арсенія Триноженко відомий коментатор Олексій yXo Малецький відповів на питання щодо його спору у твіттері з найкращим гравцем світу Олександром s1mple Костилєвим.