Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Известный украинский игрок NAVI Александр s1mple Костылев прокомментировал инцидент с разбитым телефоном стримера PCH3LK1N.

s1mple объяснил, что подарит 2 телефона вместо одного, так как Алексей хотел подарить свой телефон маме, но Саша его разбил:

Вы с этим телефоном уже з**бали, тогда когда это происходило было весело всем, кроме Леши. Такой реакции я не ожидал, поэтому чувствую себя виноватым и пишу об этом, конфликта никакого не было (хз что он сказал о «мини-конфликте») но да, мне стало обидно когда он сказал, что этот телефон собирался подарить маме, поэтому я не прав и из-за этого подарю 2 вместо одного.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: nafany: «СНГшные комментаторы — это вообще шок»

Напомним, что s1mple разбил телефон PCH3LK1N на вечеринке NAVI. 

Источник.

Материалы по теме

Esports Awards — голосування відкрите у семи номінаціях. s1mple представлений у номінації «Особистість року»

CS:GO номіновано на гру року на щорічній премії Esports Awards. Втім це зовсім не дивно, тому, що CS вже багато років залишається однією з найпопулярніших ігор, особливо в кіберспорті.

s1mple грає у рейтинговий Valorant лише на одному герої. Riot зробили ідеального агента, про якого снайперам у CS:GO можна тільки мріяти

0

Олександр s1mple Костилєв грає рейтингові ігри у Valorant тільки на одному агенті. Нещодавно на стрімі він показав історію своїх рейтингових ігор і так, він грає на, мабіть кращому агенті для гри на ролі AWP, мова йде про Чамбера.

s1mple в черговий раз зганьбив Україну, просуваючи ідею СНД-кіберспорту. Гравець NAVI взяв участь у шоу-матч разом з росіянами

s1mple взяв участь у шоу-матчі разом з росіянами. Шоу-матч організували російськомовні стрімери та друзі Олександра Костилєва — росіянин Buster та українець Evelone. До речі обидва, включаючи Evelone, не робили жодних адекватних заяв щодо війни в Україні.

«Не хочу, щоб NAVI називали себе українським клубом, поки за них грають росіяни» — Олександр Петрик дав відверте інтерв’ю українському спортивному порталу

Аналітик, коментатор та блогер CS:GO Олександр Петрик дав дуже велике, розгорнуте та відверте інтерв’ю українському спортивному порталу Tribuna.com Окрім стандартних тем мова зайшла і на такі складні та важливі теми, як то перехід на українську мову, створення українськомовного контенту, неприйнятну позицію NAVI щодо росіян у своїх складах, та незрозумілі висловлювання найкращого гравця світу Олександра s1mple