Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти
Vegas 0

noone

[do action=”stream”]nooneboss[/do]

Материалы по теме

Володимир No[o]ne- Міненко приєднався до Entity, де грають росіяни. Звернення гравця і реакція спільноти Dota 2

Відомий український професійний дотер Володимир No[o]ne- Міненко повідомив про те, що приєднався до міжнародної команди Entity, в складі якої грає два росіянина і один білорус.

Володимир No[o]ne Міненко поїде на The International. Результати кваліфікацій на TI в Південно-Східній Азії

0

На The International додалося українців. Окрім Miro та Yatoro, які грають за російський колектив Team Spirit, на головний турнір року з Dota 2 зміг відібратися колишній гравець NAVI Володимир No[o]ne Міненко.

Рік тому українські кібердіячі зробили спільне звернення, намагаючись зупинити війну. Розповідаємо, як трансформувалася їх позиція протягом року

Рівно рік тому, 5 березня 2022 року, коли російські війська стояли під Києвом, на каналі Natus Vincere вийшло відео з закликом відомих кіберспортивних діячів зупинити війну. У відео знялося більш як 10 відомих українських і навіть російських зірок кіберспорту, блогерів, аналітиків і ведучих, яких звернулися до кіберспортивної спільноти із закликом не мовчати і допомогти зупинити

Ще один колаборант – українець Володимир Noone Міненко буде грати за російську команду на російській лізі

Колишній гравець NAVI, українець, про правильну позицію якого неодноразово казали в команді чорно-жовтих, дійсно перейшов на темну сторону, приєднавшись до російської команди Darkside. Володимир Noone Міненко не тільки приєднався до росіян під час війни, а і буде брати участь у лізі від російського букмекера, який пов’язаний з людьми з уряду країни-терориста.