Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

ROG SUMMER CUP 2023

Republic of Gamers оголошують про старт ROG SUMMER CUP 2023 з CS:GO 5×5. Турнір продовжить серію регулярних турнірів ROG CUP і стане останнім турніром серії, який проходитиме по версії CS:GO. Третина призового фонду турніру піде на підтримку нашої країни у складні часи боротьби з агресором. 

Турнір пройде повністю онлайн, а участь у турнірі безплатна. Брати участь у кваліфікаціях можуть тільки команди, які повністю складаються з громадян України.

Загальний призовий фонд турніру складає 150 000 гривень, з яких 100 000 отримають кіберспортсмени, а 50 000 буде перераховано на допомогу Україні в United24 – благодійний фонд, створений за ініціативи президента України Володимира Зеленського. Play-off  турніру проходитиме на HLTV.

ROG SUMMER CUP 2023 пройде в три етапи на платформі FaceIT:

  1. Серія з 4-х кваліфікацій онлайн (в стадію Play-in проходить по 2 команди);
  2. Стадія Play-in онлайн на 8 команд (у наступну стадію виходить 1 команда);
  3. Play-off (переможець стадії Play-in зустрінеться з NAVI Junior у півфіналі, в другому півфіналі зустрінуться переможці минулого ROG CUP команда Lazer Cats проти запрошеної команди IKLA).

Брати участь у кваліфікаціях на турнір можуть лише громадяни України. Сумарний призовий фонд турніру становить 150 000 гривень, з яких 50 000 гривень буде передано у фонд United24, а 100 000 гривень буде розподілено серед команд, які вийшли в Play-in та Play-off. 

Призи у PLAY-IN (40 000 грн):

1 місце — L&G8000 грн (+ квота у Play-off)
2 місце — Okey Pognali7000 грн 
3-4 місця — BWC та HotHeadGaming – по 5500  грн
5-8 місця — IKLA Genins, Seight ESB, Povydlo Esports, Shapito – по 3500 грн

Призи у PLAY-OFF (60 000 грн):

1 місце — Lazer Cats30000 грн + кубок турніру
2 місце — NAVI Junior20000 грн
3 місце — IKLA UA10000 грн

Розклад:

Початок кваліфікацій о 16.00

Команди можуть брати участь у будь-якій кількості кваліфікацій допоки не пройдуть у Play-in. 

Детальніше

– Кваліфікаційні турніри онлайн проходитимуть за системою Single Elimination BO1 до стадії півфіналів;
– Півфінали проходять у форматі BO3, команди, що пройшли у фінали кваліфікацій, отримують запрошення в стадію Play-in;
– Стадія Play-in пройде у форматі Single Elimination BO3 до визначення однієї команди, що вийшла у Play-off;
– Play-off складається з двох півфіналів у форматі BO3; До команди, що вийшла з Play-in, приєднуються три запрошені команди: NAVI Junior, Lazer Cats та IKLA; 
– Grand Final проходить в форматі BO3. 

*BO3 (до перемоги на двох з трьох карт).

Play-off турніру прокоментує амбасадор турніру Олександр Петрик на каналі https://www.twitch.tv/asusrogua.
Комунікація по турніру відбувається на faceit та у телеграм-каналі: https://t.me/gameinside_csgo
Правила турніру – читати обов’язково!

Офіційний ноутбук турніру ROG STRIX G16/18

Організатори турніру:

ASUS_logo-ISOI_13_UA

Будучи всесвітньо відомим виробником найкращих материнських плат, ПК, моніторів, відеокарт та маршрутизаторів, компанія ASUS прагне світового лідерства у сфері інноваційних технологій. Беззастережно дотримуючись девізу «У пошуках неймовірного», понад 5000 першокласних інженерів-розробників у штаті компанії працюють над створенням «розумних» технологій майбутнього, які приносять комфорт та радість кожному користувачеві. У 2019 році компанія ASUS здобула кілька тисяч престижних міжнародних нагород, увійшла до рейтингу найбільш шанованих компаній світу за версією журналу Forbes, до сотні провідних міжнародних технологічних компаній за версією інформаційно-аналітичного агентства Thomson Reuters і до числа компаній, що викликають найбільше захоплення, за версією видання Fortune.

 

ROG_pantone186C

Republic of Gamers (ROG) – суббренд компанії ASUS, під яким випускаються найкращі у світі апаратні та програмні ігрові рішення. ROG був заснований у 2006 році і на сьогодні пропонує лінійку різноманітних інноваційних продуктів, відомих своєю якістю та продуктивністю, включаючи материнські плати, відеокарти, ноутбуки, настільні ПК, монітори, аудіообладнання, маршрутизатори та периферійні пристрої. ROG також бере участь та спонсорує найбільші кіберспортивні змагання.

Пристрої лінійки ROG встановили безліч рекордів у сфері оверклокінгу в різних країнах і залишаються надійним та визнаним вибором геймерів та ентузіастів у всьому світі. Дізнатися більше можна на сайті rog.asus.com.


Gameinside.ua — головний кіберспортивний портал України та найстаріший український турнірний оператор, який організує турніри з 2002 року. На сайті ви знайдете найважливіші новини кіберспорту, анонси турнірів, цікаві інтерв’ю, статті, фотографії та репортажі. Першочергова увага приділяється українському кіберспорту.

* Призовий фонд виплачується командам протягом 60 днів після закінчення суперфіналу турніру.