Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

НОВИНИ ДНЯ

Єдина гарна росіянка в кіберспорті, проте є нюанси — велике інтерв’ю з Марією Гуніною від Олексія yXo Малецького

Олексій yXo Малецький опублікував більш ніж двогодинне інтерв’ю з росіянкою Марією Гуніною, яка наразі керує повністю російською командою HellRaisers з Dota2.

У Microsoft Flight Simulator з’явиться Ан-225 МРІЯ, а частину прибутку передадуть КБ “Антонов”

На річницю знищення легендарного українського літака Ан-225 МРІЯ, його модель додадуть до відомої гри Microsoft Flight Simulator. Спочатку літак з’явиться у версії гри для ПК, а в березні вийде і на консолях.

IEM Katowice 2023 — прямі трансляції, турнірні сітки, розклад та система проведення

У польському місті Катовіце стартував один з найочікуваніших та найважливіших турнірів року з CS:GO — IEM Katowice 2023. Турнір бере свій початок ще з 2014 року і відтоді проводиться щорічно, збираючи у битві за трофей і величезний призовий фонд найкращі команди з усього світу.

178,5 мільйонів доларів на вбивство українців — кого підписали Team Spirit і чому за російський клуб грають українські колаборанти

Team Spirit, яка на початку повномасштабної війни виїхала з Росії і намагалася завуальовано позиціювати себе, як так звану сербську організацію, підписала російського спонсора фінтех-компанію Yandex.

BLAST Premier Spring Groups 2023 фінальні результати, статистика та підсумки першого турніру сезону

Завершився перший турнір нового сезону і час підбити підсумки BLAST Premier Spring Groups 2023. Взагалі то BLAST мало хто розглядав, як важливий турнір, бо подія не вирізняється ані значним призовим фондом, ані важливістю. Річ у тому, що на фінал сезону Бласту можна потрапити через ще один турнір, а на річний фінал взагалі можна потрапити через

Російський склад NAVI з PUBG став одним з 8 партнерів програми Global Partner Team від розробника гри

NAVI стали одними з 8 клубів-партнерів нової програми розробника PUBG — Global Partner Team. Раніше видавець гри приймав заявки від всіх бажаючих і обирав партнерів за рядом критеріїв, віддаючи перевагу насамперед медійності команди та історії її досягнень, а також цілій низці інших параметрів.

Dendi вперше в історії обігнав NAVI. Данило Ішутін залишається в першому дивізіоні DPC

Команда Даніїла Dendi Ішутіна посіла шосте місце в першому сезоні DPC Північної Америки і зберегла за собою місце у першому дивізіоні ліги на наступний сезон.

NAVI програли Nemiga, посіли останнє місце в лізі DPC і вилетіли в другий дивізіон, встановивши кілька ганебних рекордів

Natus Vincere в дисципліні Dota 2 сьогодні досягли найглибшого дна за часи існування команди. В останнє щось подібне ми могли бачити у далекому 2017 році, коли за чорно-жовтих грав інтернаціональний склад, якій запам’ятався насамперед тим, що не зміг вийти з групи на відбіркових до The International для Східної Європи.

Україна планує бойкотувати Олімпіаду в Парижі, якщо на неї допустять росіян навіть під нейтральним прапором. В кіберспорті українці і росіяни продовжують грати в одній команді

На тлі намагань МОК (Міжнародний Олімпійський Комітет) повернути росіянам можливість змагатися на міжнародних турнірах, українські офіційні кола висловили своє обурення.

1xBet спростувала інформацію про банкрутство і повідомила про допомогу Україні у розмірі 1 мільйона доларів США

Відомий букмекер 1xBet, який є головним партнером ESL, HLTV та цілої низки відомих кіберспортивних команд в тому числі Team Spirit, OG та Tundra, спростував нещодавні повідомлення ряду ЗМІ про те, що компанію визнано банкрутом у Нідерландах. У вересні 2022 року ми вже доносили до наших читачів інформацію про банкрутство відомої БК у юрисдикції Кюрасао.