Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

ROG #STANDWITHUKRAINE CUP з CS:GO 5×5

Republic of Gamers оголошують про старт ROG #STANDWITHUKRAINE CUP з CS:GO 5×5. Турнір продовжить традиційну серію турнірів ROG CUP, проте цього разу призовий фонд збільшився, а його частина піде на підтримку нашої країни у складні часи боротьби з агресором.  

Турнір пройде повністю онлайн, а участь у турнірі безплатна. Брати участь у турнірі можуть тільки команди, які повністю складаються з громадян України.

Загальний призовий фонд турніру складає 150 000 гривень, з яких 100 000 отримають кіберспортсмени, а 50 000 буде перераховано на допомогу Україні в United24 – благодійний фонд, створений за ініціативи президента України Володимира Зеленського. Фінальна частина турніру проходитиме на HLTV.

Амбасадором турніру є Олександр Петрик.

ROG #STANDWITHUKRAINE CUP пройде в три етапи на платформі FaceIT:

  1. Серія з 4-х кваліфікацій онлайн (в Play-in проходить по 4 команди);
  2. Стадія Play-in онлайн на 16 команд (у наступну стадію проходить 2 команди);
  3. Play-off (фіналісти стадії Play-in грають за вихід у Гранд Фінал, де зустрінуться з NAVI Junior).

Брати участь у турнірі можуть лише громадяни України. Сумарний призовий фонд турніру становитиме 150 000 гривень, з яких 50 000 гривень буде передано у фонд United24, а 100 000 гривень буде розподілено серед команд, які посіли перші 17 місць загального заліку. 

Cітка турніру

Розподіл призового фонду:

Play-off

1 місце —  NAVI Juneor30000 грн + кубок турніру
2 місце —   GUESS20000 грн
3 місце —   MixUA10000 грн

Play-in

1-2 місця —  GUESS; MixUA (по 4000 грн)
3-4 місця —  scythe gaming; x4n4x (по 3000  грн)
5-8 місця —  family; hatemania, GTG, Shade (по 2500 грн)
9-16 місця —  A27; krasivo delay; Raikiri; popuskigalimi; Bandera family; we can fly; Reveurs; Regeneration (по 2000 грн)

Розклад:

Початок кваліфікацій о 17.00

Детальніше

– Кваліфікаційні турніри онлайн проходитимуть за системою Single Elimination BO1 до стадії чвертьфіналів;
– Чвертьфінали проходять у форматі BO3, команди, що пройшли у півфінали кваліфікацій, отримують запрошення в стадію Play-in;
– Стадія Play-in пройде у форматі Single Elimination BO3 до визначення двох команд, що вийшли у Play-off;
– Play-off складається з півфіналу, де у матчі BO3 зустрічаються фіналісти стадії Play-in і Гранд Фіналу де переможці півфіналу зустрічаються з NAVI Junior; 
– Grand Final проходить в форматі BO3 (до двох перемог на трьох картах). 

Play-off турніру прокоментує Олександр Петрик на каналі https://www.twitch.tv/asusrogua.
Комунікація по турніру відбувається на faceit та у телеграм-каналі: https://t.me/gameinside_csgo
Правила турніру – читати обов’язково!

Кубок турніру

Чемпіони турніру отримають унікальний кубок пів метра заввишки! 

Організатори турніру:

ASUS_logo-ISOI_13_UA

Будучи всесвітньо відомим виробником найкращих материнських плат, ПК, моніторів, відеокарт та маршрутизаторів, компанія ASUS прагне світового лідерства у сфері інноваційних технологій. Беззастережно дотримуючись девізу «У пошуках неймовірного», понад 5000 першокласних інженерів-розробників у штаті компанії працюють над створенням «розумних» технологій майбутнього, які приносять комфорт та радість кожному користувачеві. У 2019 році компанія ASUS здобула кілька тисяч престижних міжнародних нагород, увійшла до рейтингу найбільш шанованих компаній світу за версією журналу Forbes, до сотні провідних міжнародних технологічних компаній за версією інформаційно-аналітичного агентства Thomson Reuters і до числа компаній, що викликають найбільше захоплення, за версією видання Fortune.

 

ROG_pantone186C

Republic of Gamers (ROG) – суббренд компанії ASUS, під яким випускаються найкращі у світі апаратні та програмні ігрові рішення. ROG був заснований у 2006 році і на сьогодні пропонує лінійку різноманітних інноваційних продуктів, відомих своєю якістю та продуктивністю, включаючи материнські плати, відеокарти, ноутбуки, настільні ПК, монітори, аудіообладнання, маршрутизатори та периферійні пристрої. ROG також бере участь та спонсорує найбільші кіберспортивні змагання.

Пристрої лінійки ROG встановили безліч рекордів у сфері оверклокінгу в різних країнах і залишаються надійним та визнаним вибором геймерів та ентузіастів у всьому світі. Дізнатися більше можна на сайті rog.asus.com.


Gameinside.ua — головний кіберспортивний портал України та найстаріший український турнірний оператор, який організує турніри з 2002 року. На сайті ви знайдете найважливіші новини кіберспорту, анонси турнірів, цікаві інтерв’ю, статті, фотографії та репортажі. Першочергова увага приділяється українському кіберспорту.

* Призовий фонд виплачується командам протягом 60 днів після закінчення суперфіналу турніру.