Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

На BTS Pro Series Season 3 для Юго-Восточной Азии зарегистрировался новый состав с известными игроками. В него вошли бывшие игроки Fnatic и Evil Geniuses.

Коллектив будет выступать под названием Among Us. В него вошли Эйбэд Азэль Abed Юсоп, Карло Kuku Палад, Ньенгнара 23savage Тирамаханон, Ануча Jabz Джиравонг и Мэтью Whitemon Филмон.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Ppd: «Я думаю о возвращении на про-сцену. Я буду честен с вами»

Состав Among Us:

Эйбэд Азэль Abed Юсоп
Карло Kuku Палад
Ньенгнара 23savage Тирамаханон
Ануча Jabz Джиравонг
Мэтью Whitemon Филмон

Источник

Материалы по теме

Counter-Strike програв. Турніри в жанрі MOBA посіли 9 з 10 перших місць за кількістю глядачів у 2023 році

Стали відомі найпопулярніші кіберспортивні турніри у 2023 році. До першої десятки найпопулярніших чемпіонатів за піковою кількістю глядачів потрапило чотири турніри з League of Legend, п’ять турнірів з мобільної МОБИ Mobile Legends і один турнір з Counter-Strike, яким став BLAST Paris Major, який опинився лише на дев’ятому місці.

ESL оголосила розклад змагань з Dota 2 на 2024 рік. Організація бере під повний контроль кіберспорт моби від Valve

Як і очікувалося ESL бере під повний контроль сцену Dota 2. Найбільший у світі турнірний оператор оголосив розклад турнірів на 2024 рік і він каже про те, що саме ESL буде регулювати розвиток кіберспорту в Мобі від Valve.

The International повернувся до того, з чого все починалося, але він став ракетою, яка відірвала кіберспорт від землі і піднесла на олімпійську орбіту

У далекому 2011 році сталася глобальна кіберспортивна революція, вперше в історії цифрового спорту за перемогу в турнірі команда отримала 1 мільйон доларів США.