Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Легендарний китайський кіберспортивний клуб EHOME після того, як його гравців дискваліфікували за підставні матчі оголосив, що повністю залишає дисципліну Dota 2.

Про це клуб повідомив у китайській соціальній мережі Weibo. Клуб відхрестився від дискваліфікованого складу, розповівши історію про те, як легендарний тег дійшов до такого ганебного стану. 

У 2020 році EHOME зіткнулася із проблемами у своїй діяльності. Компанія підписала тристоронній контракт про співпрацю з кіберспортивним клубом LGD та Blade Technology, де партнери виступили агентами з управління Дота-філією EHOME.

Після TI11 у 2022 році через пандемію та інші пов’язані з цим причин діяльність клубу продовжувала погіршуватися, що призвело до припинення тристоронньої співпраці. Після того, як клубу EHOME не вдалося знайти нового відповідного партнера, він вирішив вийти з Доти, але LGD та Blade Technology перепродали місце EHOME у Китайській лізі на новий сезон третій стороні.

Після отримання слота стороння компанія змінила назву команди на Unity Gaming, що призвело до перейменування аксесуарів, пов’язаних з EHOME у грі, завдавши шкоди інтересам більшості гравців і особливо фанатів, які збирають віртуальні аксесуари команди.

Після того, як наш запит на діалог з Perfect World про відміну слота в DPC та ідентифікатора команди був відхилений, щоб захистити віртуальні предмети більшості гравців, ми могли тільки піти на поступки. Нова команда продовжила використовувати назву EHOME для участі в DPC-лізі сезону 2022-2023, змінивши свою назву на Unity Gaming, а потім на EHOME.

Сьогодні Perfect World оголосила, що п’ятеро гравців EHOME цього сезону отримали від однорічної до довічної дискваліфікації, а EHOME також була виключена з китайської DPC-ліги.

Нам дуже шкода, що відомий клуб, який колись приніс честь китайській Доті, закінчив так, і ми також звинувачуємо себе в тому, що не змогли активніше боротися за командний слот, коли його перепродали, щоб EHOME отримала гідне завершення. У той же час, ми також повністю поважаємо оголошення Perfect World та Valve про покарання та приймаємо його.

Зрештою, велике спасибі фанатам, які підтримували EHOME, незалежно від того, була вона на піку чи ні. З цього дня ми залишаємо дисципліну Dota 2. Сподіваємося, що конкурентне середовище ставатиме все кращим і кращим, і Китай знову виграє The International!

Читайте також:  Natus Vincere підписали команду PuckChamp з двома українськими колаборантами у складі. Ми зібрали докази!

Материалы по теме

EHOME представила новых игроков по Dota 2

0

Китайский киберспортивный клуб EHOME, сообщила в Weibo о подписании в состав по Dota 2 четверых игроков команды Phoenix Gaming.  Анонс игрока на роль оффлейнера состоится в ближайшее время.

Хакер взломал аккаунт Xiao8 и предоставил информацию о ставках на матчи Dota 2

0

Китайский хакер взломал аккаунт на сайте букмекера, который, принадлежит тренеру состава PSG.LGD Чжан Xiao8 Нину. Пост со скриншотами появился на сайте Zhihu. На снимках экрана видно то же имя пользователя, которое можно заметить на скриншотах, ранее опубликованных бывшей женой тренера.

EHOME перевела состав по Dota 2 в инактив

0

Организация EHOME  в своих соцсетях объявила о переводе текущего состава по Dota 2 в инактив.