Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Бывший игрок NAVI Виктор GeneRaL Нигрини  рассказал, что он думает о возвращении Евгения Sh4dowehhh Алексеева в тренерство, а так же затронул тему игры Себастьяна Ceb Дебса из команды OG.

Про тренерство Sh4dowehhh:

Херсонская мамба? Он же сам не хочет. Мы в определенный момент предлагали ему тренером быть, он сказал, что не сильно горит желанием. Но, я думаю, он легко может вернуться, если захочет.

Про игру Себастьяна Ceb Дебса в OG:

Себ качается афк, в чем агрессия у него? Ну, не то чтобы качается, но имеет приоритет в команде на фарм. У них Топсон играет агрессивно, а Себ всегда стоит линию до талого, он на ней очень долго стоит и собирает там весь фарм, он вообще с неё не выходит практически. Он может выйти под мид и вернуться на свою линию.

Всегда в команде должен быть тот, кто не берет фарм или берет меньше фарма. У OG это Топсон, там, где обычно играю я – то я не беру фарм. Не всегда, конечно, и не на всех героях.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Девушки киберспортсменов в CS:GO и Dota 2. С кем встречаются s1mple, Dendi, Ax1le и другие?

До апреля 2021 года GeneRaL выступал за NAVI. Перед стартом второй части чемпионата его заменили на Романа RAMZES666 Кушнарева.

Материалы по теме

У Dota 2 вийшов Battle Pass, завдяки якому формується призовий фонд The International! Повний опис його можливостей

У Dota 2 нарешті вийшов Battle Pass за допомогою якого формується призовий фонд The International. Цього року бойовий пропуск має певні нововведення, проте виходить дуже пізно і ком’юніті сумнівається, що вдасться зібрати рекордний призовий фонд до головного турніру року, як це вдавалося зробити всі попередні роки.

NAVI з Dota 2 — історія зльоту та занепаду головної команди Східної Європи

Здавалося б на Мейджорі в Арлінгтоні завершилася чергова «Нова Ера» NAVI з Dota 2, проте, у відеоблозі після поразки, турнірний директор команди наголосив на тому, що «команда має великий потенціал» з чого стає зрозумілим, що не слід очікувати на зміни, агонія команди триватиме й надалі, а біль та страждання уболівальників, мабуть, будуть вічними.

Віталій V1lat Волочай повідомив Valve, що більше ніколи не коментуватиме російською мовою. Розповідаємо, що може означати цей демарш

Хедлайнер Maincast Віталій V1lat Волочай повідомив у себе в телеграм, що надіслав Valve листа про те, що більше ніколи не буде коментувати Dota 2 російською мовою.   Я повідомив валв що більше не буду коментувати доту і взагалі будь-що російською мовою. З січня цього не робив, і не збирають повертатись, воно мені не треба. Наше ком‘юніті

Sh4dowehhh розповів про феноменальну суму, яку заплатили за права на російськомовну трансляцію Arlington Major

Євген Sh4dowehhh Алексєєв на своєму стрімі повідомив про те, скільки насправді коштували права на російськомовну трансляцію PGL Arlington Major.