Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Багато гравців, застрягши на якомусь рангу жаліються, що не можуть пройти далі через поганих тіммейтів і кажуть, що піднятися можна тільки граючи в паті. Проте стрімер Wxltzy спростував це, піднявшись з найнижчого рангу в Apex Legends до найвищого лише протягом одного стріма, граючи за випадкові команди.

Для виконання цього челенжу гравцю знадобилося 37 годин і 13 хвилин, під час яких він постійно грав, за винятком п’яти годин пошуку гри. 

Звісно, Wxltzy не є новачком в Apex Legends. Він грає за команду Team Burger, з якою посів 17 місце на чемпіонаті світу ALGS: 2022 Championship, за що отримав 18 тисяч доларів США. 

В Apex Legends нараховується шість рангів Бронза, Срібло, Золото, Платина, Алмаз і найвищий Хижак. Кожен ранг, окрім найвищого, поділяється на чотири підранги від 1 до 4. 

Читайте також про турніри, які Федерація Кіберспорту України проведе до Дня Незалежності України. 

Материалы по теме

«Для українського професіонала «Apex Legends» війна означає пропущені ігри та душевний біль» — переклад статті The Washington Post

Пропонуємо вашій увазі переклад статті Арона Гарста в авторитетному англомовному виданні The Washington Post. У матеріалі автор розповідає історію українського професійного гравця, чию кар’єру зруйнувала війна, також в статті згадується капітан NAVI з VALORANT Кирило Карасьов.

VALORANT обігнав всі кіберспортивні шутери як за загальними переглядами гри на Twitch, так і за популярністю трансляцій Чемпіонатів Світу

Чемпіонат Світу з VALORANT став найпопулярнішим серед Чемпіонатів Світу по шутерам враховуючи CS:GO. Такого результату вдалося досягти через відносно низькі показники переглядів Мейджору в Ріо у порівнянні з весняним Мейджором в Антверпені.

Український професіонал з Apex Legends грає з кабінету лікарні через перебої з електрикою

Український гравець NAVI з Apex Legends Олександр Sanya Бокучава змушений грати офіційні ігри та тренування з лікарні.

Apex Legends Mobile стала найкращою грою 2022 року у Google Play та App Store

0

Google та Apple опублікували свої звіти по популярності мобільних додатків на платформах Google Play та App Store у 2022 році. Серед них нам цікаві кіберспортивні ігри.