Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Team Aster разгромила команду Vici Gaming в гранд-финале i-League 2021 по Dota 2 со счетом 3:0. Перед этим Aster выбили Vici Gaming в нижнюю сетку турнира, но им снова пришлось встретиться в финале.

Перед этим Team Aster обыграла PSG.LGD со счетом 2:1 и прошла в финал верхней сетки, а Vici Gaming пришлось обыграть  Royal Never Give Up, чтоб попасть с нижней сетки в гранд-финал.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: СМИ: ArtStyle может вернуться в NAVI и возглавить подразделение по Dota 2

I-League 2021 проходила с 3 апреля по 25 июля. Коллективы разыграли призовой фонд в размере примерно $183 000.

Материалы по теме

У Dota 2 вийшов Battle Pass, завдяки якому формується призовий фонд The International! Повний опис його можливостей

У Dota 2 нарешті вийшов Battle Pass за допомогою якого формується призовий фонд The International. Цього року бойовий пропуск має певні нововведення, проте виходить дуже пізно і ком’юніті сумнівається, що вдасться зібрати рекордний призовий фонд до головного турніру року, як це вдавалося зробити всі попередні роки.

OG розгромили Team Aster і стали чемпіонами ESL ONE Malaysia 2022

Команда OG впевнено переграла команду Team Aster у Гранд Фіналі ESL ONE Malaysia 2022.  Фінальний рахунок 3-0 показав повну домінацію європейського колективу.

Залишилось лише три команди — анонс фінального дня PGL Arlington Major

Сьогодні відбудеться два заключних матчі PGL Arlington Major. Також раніше вже визначилися 12 колективів, які точно потраплять на The International.  Фінальний день останнього перед TI Мейджору розпочнеться з фіналу нижньої сітки, де зустрінуться Team Spirit та Team Aster. Матч проходитиме до перемоги на двох картах з трьох.

Віталій V1lat Волочай повідомив Valve, що більше ніколи не коментуватиме російською мовою. Розповідаємо, що може означати цей демарш

Хедлайнер Maincast Віталій V1lat Волочай повідомив у себе в телеграм, що надіслав Valve листа про те, що більше ніколи не буде коментувати Dota 2 російською мовою.   Я повідомив валв що більше не буду коментувати доту і взагалі будь-що російською мовою. З січня цього не робив, і не збирають повертатись, воно мені не треба. Наше ком‘юніті