Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

На четвертому етапі чемпіонату RCI Endurance, що відбувся на трасі Zandvoort, Олег Пітцик та Домінік Хорошавін повернули собі першу сходинку в турнірній таблиці!

Напередодні старту четвертого етапу в українського екіпажу Team Ballas Ukraine були сподівання, що автомобіль Bentley Continental GT3 може конкурувати на голландській трасі з іншими марками автомобілів, демонструвати гарний темп, і хто зна – принести перемогу українцям, які на минулому етапі в Silverstone втратили лідерство в чемпіонаті. Тож реванш став мотиватором, гарна підготовка основою, а майстерність – результатом!

Кваліфікація для українського екіпажу завершилася на третій стартовій позиції, до того ж напередодні Олег і Домінік прийняли рішення, що перший стінт поїде Хорошавін, тож він і кваліфікувався. Остаточно стало зрозуміло, що дійсно, Bentley має темп на цій трасі, також треба було цей темп трансформувати в результат на фініші.

Після старту Домінік програв позицію і опинився за двома повільними автомобілями McLaren, і якщо згодом красивим маневром в 13-му повороті вдалося обігнати “британця” під 74 стартовим номером, то наблизившись до McLaren, що займав другу позицію, так швидко здобути друге місце не вдалося. Втрачаючи час, Домінік на кожному колі шукав бодай маленьку можливість для атаки, але Zandvoort не той трек, де можно атакувати будь-де і з легкістю. Так чи інакше, але перед заїздом на обов’язковий піт-стоп Хорошавіну всеж вдалося дотиснути суперника та вийти на другу позицію, але на жаль, Bentley який очолював перегони вже був далеко попереду.

Олег Пітцик розпочав свій стінт упевнено і доволі активно – швидко та стабільно долаючи коло за колом Пітцик відіграв деякий час у лідера, та і загалом майже до картатого прапора його темп був швидшим в гонці, але цього було замало, щоб претендувати на перемогу. Тож друга позиція та подіум гарантували повернення на першу сходинку турніру та якщо профісійно належати до діла, це мегатоповий результат!

Друга половина сезону розпочнеться на п’ятому етапі на відмінно знайомому українцям автодромі Mount Panorama біля міста Батарст, тож боротьба за перемогу в чемпіонаті буде дуже напруженою.

Материалы по теме