Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

30 липня у неділю на трасі Нюрбургрінг в комплексі Fanatec Arena відбудеться Гранд Фінал чемпіонату Lamborghini Super Trofeo Esports 2023. Молодий 16-річний тернополянин Павло Половчук, здолавши змагання європейської відбіркової зони, здобув право брати участь у цій події та поборотися за гарний результат як для себе, так і українського симрейсингу загалом.

Сама подія відбуватиметься в рамках гоночного вікенду – в суботу 29 липня саме на гоночній трасі Нюрбургринг стартуватимуть реальні змагання монокубку  Lamborghini Super Trofeo і перегони в класі GT3. Всі учасники кіберспортивних змагань запрошені у якості VIP-гостей і матимуть можливість насолодитися реальними перегонами.

Треба відзначити, що це не перша подія такого масштабу в історії українського симрейсингу. В 2019 році Микита Шапошнік брав участь у фіналі кіберспортивних змагань у Франкфурті (симулятор RaceRoom) – AvD eSports Masters 2019, а у 2022 році Костянтин Романенко в складі команди Ballas eSports брав участь в перегонах Simracing.GP Professional Trophy (Домінік Хорошавін і Олег Пітцик тоді йому допомагали із України) (симулятор АСС) та в гонці ADAC GT500 (симулятор iRacing), що проходили в рамках виставки симрейсингу ADAC Simracing Expo у Дортмунді. Тож участь Павла вже третя міжнародна подія для українців яка відбуватиметься на наших очах! 

Сам Павло не очікує від себе великих здобутків і зрозуміло чому: перший досвід міжнародних змагань топового рівня, безліч професійних конкурентів, незвичне обладнання, незвичайні змагальні умови, загалом – стресова ситуація! Але, максималізм молодої людини тут може бути в нагоді, як і допомога товаришів з команди Ballas eSports – чотири італійці також потрапили на фінал, тож Павлові буде легше адаптуватися за підтримки напарників по команді. 

“Є очікування, а є першочергові задачі. Почну з останніх. Цікаво провести час і поспілкуватися, а також потестувати професійне обладнання (потужну ДД базу, кокпіт тощо). Щодо очікувань, то вони в мене не дуже високі: є надія заїхати обидва рази в топ-10, але подивимося як це станеться. Звичайно, мені як водієві, хоча і віртуальному, хочеться перемог або подіумів і я буду намагатися робити все можливе для такого результату, але об’єктивно шанси на перемогу або подіум досить малі.” – сказав Павло.

Тож побажаймо молодому спортсмену успіхів і незабутніх вражень від події, яка транслюватиметься наживо у неділю 30 липня на каналі Lamborghini Squadra Corse: https://www.youtube.com/c/lamborghinisquadracorse

Материалы по теме