Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Хоча ця новина зовсім не відноситься до кіберспорту, але ми не можемо не написати про перемогу української групи Kalush Orchestra на Євробаченні 2022 та про їх патріотичний вчинок.

Знаючи, що за будь-які політичні промови або перфоманси на них чекає дискваліфікація, хлопці не промовчали, а у кінці виступу закликали світ допомогти Маріуполю та бійцям, яки залишаються на Азовсталі.

Після голосування журі Kalush посіли четверте місце, але глядачі усієї Європи, які вболівають за Україну, віддали перемогу нашим хлопцям. За сумою балів Україна посіла перше місце. Наступного року, вже втретє в історії, Євробачення має пройти в Україні. 

Група Kalush Orchestra — це приклад справжніх патріотів, яки не пробували всидіти на двох стільцях, а обрали свою батьківщину і зробили все для її піднесення, а потім не побоялися втратити результат своєї праці заради України та українців.

Мені соромно, що провідні українці в кіберспорті насправді не українці душею, але я пишаюся, що поза кіберспотом є люди, завдяки яким ми переможемо у цій війні та станемо невід’ємною частиною об’єднаної Європи! 

Материалы по теме