Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Саахил UNiVeRsE Арора завершил карьеру профессионального игрока в Dota 2.

UNiVeRsE выступал на сцене с 2011 года. Он представлял такие команды как Evil Geniuses, Quantic Gaming, Team Secret, fnatic, Quincy Crew, Forward Gaming и Ninjas in Pyjamas.

В 2015 году в составе Evil Geniuses игрок выиграл The International, обыграв в финале CDEC Gaming. Всего за карьеру Саахил заработал около $3 000 000.

Саахил UNiVeRsE Арора:

«Всякий раз, когда я делаю что-то в жизни, я руководствуюсь принципом «все или ничего». За последние 10 лет я отдал все, что мог этой игре. Это был потрясающий опыт. Сейчас пришло время уделить внимание другим интересам. Посмотрим, что будет дальше. Спасибо моим фанатам и бывшим тиммейтам за удивительные воспоминания. Я никогда их не забуду»

Материалы по теме

Віталій V1lat Волочай повідомив Valve, що більше ніколи не коментуватиме російською мовою. Розповідаємо, що може означати цей демарш

Хедлайнер Maincast Віталій V1lat Волочай повідомив у себе в телеграм, що надіслав Valve листа про те, що більше ніколи не буде коментувати Dota 2 російською мовою.   Я повідомив валв що більше не буду коментувати доту і взагалі будь-що російською мовою. З січня цього не робив, і не збирають повертатись, воно мені не треба. Наше ком‘юніті

Ігри Riot у 2,5 рази популярніше за ігри Valve на Twitch

Кіберспортивні ігри від Riot залишаються найпопулярнішими на твічі, значно випереджаючи за переглядами ігри від Valve.  Звісно, години перегляду не є прямим показником популярності гри, проте цифри є доволі показовими, щоб замислитися над майбутнім популярних у нас CS:GO та Dota 2.

Як нейромережі уявляють собі героїв Dota 2? Добірка неймовірних артів з reddit

Нещодавно на reddit з’явилися феноменально красиві картини з героями Dota 2, проте ці витвори мистецтва створені не людиною, а нейромережами.   На наш погляд це просто неймовірні роботи, набагато краще, ніж герої виглядають в оригіналі.

Співробітник Valve розповів, як підвищити продуктивність у грі

0

Співробітник Valve Джефф Хілл прокоментував скарги користувачів на продуктивність у Dota 2. Він написав пост на reddit, у якому розповів про способи підвищення FPS у грі.